Typy na dziś: Pewniaki na środę 30.03.

Zapraszamy do Pewniaków na środę. Grajcie z nami! Powodzenia i wysokich wygranych!

Tenis – Miami, godz: 16:00, J. Konta – V. Azarenka, typ: 2, kurs: 1.27
Po odpadnięciu z turnieju S.Williams i Agnieszki Radwańskiej, V. Azarenka jest główną faworytką do zdobycia pierwszego miejsca w Miami. Azarenka wygrała ostatnie trzy mecze na tym turnieju nie oddając ani jednego seta. Pokonała M.Puig, M.Linette i w 1/8 finału Muguruze. Jej przeciwniczka – J. Konta, wygrała pierwszy mecz z Kovinic 2:0, następnie pokonała E. Vesnine 2:1 i w 1/8 finału wygrała z M. Niculescu 2:0. Na pewno Azarenka nie będzie miała łatwego zadania z pokonaniem Konty, ale biorąc pod uwagę jej aktualna formę, wszystko na to wskazuje, że awansuje do dalszej rundy.

Tenis – Leon, godz. 18:00, H. Laaksonen – T. Hank, typ: 1, kurs: 1.20
Laaksonen nie powinien mieć żadnych problemów z wygraniem tego meczu. W ostatnich pięciu meczach, na turniejach typu challenger, wygrał cztery spotkania, natomiast jego przeciwnik przegrał wszystkie pięć spotkań i nawet nie wygrał seta. T. Hank w rankingu ATP plasuje się na 452 miejscu i wszystko na to wskazuje, że w dalszym ciągu będzie trwała jego zła passa. Stawiamy na pewne zwycięstwo Laaksonena.

Rumunia, godz. 20:00, Pandurii – Steaua, typ: under 3.5, kurs: 1.20
Będzie to kolejny mecz w grupie mistrzowskiej. Gospodarze, po rozegraniu trzech kolejek, dwa mecze zremisowali i jeden wygrali. Gospodarze zgromadzili 29 punktów, tyle samo co drużyna gości i tracą trzy punkty do pierwszej Astry. Steaua, po rozegraniu w grupie mistrzowskiej trzech spotkań, wygrała dwa mecze i jeden zremisowała. Będzie to na pewno bardzo ważne spotkanie dla górnego układu tabeli i kto wie czy nie będzie miało wpływu na to kto zdobędzie tytuł mistrza Rumunii. Obie drużyny będą na pewno skupiać się na defensywie, dlatego też stawiamy, że nie strzelą więcej niż trzy bramki.

Rumunia, godz. 17:00, Concordia – CSMS Iasi, typ: under 3.5, kurs: 1.20
Gospodarze zajmują w grupie spadkowej piąte miejsce tuż nad strefą barażową, ale mają tyle samo punktów co drużyna Voluntari, która zajmuje szóste miejsce. Nad strefą spadkową, gospodarze mają tylko jeden punkt przewagi i nie mogą tracić punktów, ponieważ po tej kolejce mogą spaść na pozycję zagrożoną spadkiem. Goście zajmują bezpieczne miejsce, mają 22 punkty i nawet remis nie będzie dla nich złym wynikiem. Obie drużyny nie strzelają wielu bramek, dlatego stawiamy na to, że nie strzelą więcej niż trzy gole.

Hiszpania – Segunda Division, godz. 20:30, Alcoyano – Valencia B, typ: 1X, kurs: 1.21
Gospodarze zajmują ósme miejsce w tabeli i wyprzedzają drugą drużynę Valencii o pięć punktów. Alcoyano będzie miało duże problemy, aby zakończyć rozgrywki na miejscu dającym baraże. Do miejsca barażowego tracą dziesięć punktów i raczej powinni zakończyć sezon w środku tabeli. Goście również powinni zakończyć rozgrywki w środkowej części tabeli. Spadek raczej im nie grozi, albowiem mają nad strefą spadkową bezpieczną przewagę. Mecz będzie wyrównany i dla obu drużyn remis będzie dobrym rezultatem. W ostatnich czterech meczach gospodarze ani razu nie przegrali z Valencią B, dlatego też typujemy remis lub zwycięstwo gospodarzy.