Typy na dziś: Pewniaki na środę 31.08.

Zapraszamy do naszych Pewniaków na środę. Korzystajcie z naszych Pewniaków i wygrywajcie. Powodzenia, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka nożna – mecze towarzyskie, godz. 20:45, Irlandia – Oman, typ: 1, kurs: 1.25
Oba zespoły spotkały się dotychczas dwukrotnie i dwukrotnie pewne zwycięstwo odnieśli Irlandczycy. Nie ukrywajmy, Oman nie jest drużyną, której rywalom cierpnie skóra już na samą myśl o rywalizacji z nią. Dlatego uważam, że dziś Irlandia odniesie spokojne zwycięstwo.

Polska III Liga – Grupa IV, godz. 19:00, Motor Lublin – Wierna Małogoszcz, typ: 1, kurs: 1.20
Gospodarze po nieciekawym początku wygrali wysoko 3 ostatnie spotkania ligowe. Goście z kolei są na przeciwległym biegunie po 4 porażkach z rzędu (bez nawet 1 strzelonej bramki). Uważam, że oba kluby będą kontynuowały swoje serie, na szczęście dla Lublinian, niestety dla kibiców Wiernej.

Piłka nożna – mecze towarzyskie, godz. 20:00 Dania – Lichtenstein, typ: 1(-1), kurs: 1.33
W dotychczasowych dwóch spotkaniach obu drużyn padały wyniki 4:0. Było to blisko 10 lat temu, dzisiaj Dania mierzy się z wieloma problemami, lecz mimo to powinna wygrać spotkanie z dużo słabszym rywalem różnicą przynajmniej 2 goli.

Hiszpania – Puchar Króla, godz. 20:30, Barakaldo – Zamudio, typ: 1, kurs: 1.33
Zamudio przegrało ostatnie 4 spotkania, w tym 2 ligowe. Barakaldo znajduje się obecnie w wyższej formie i wygra dziś z kandydatem do spadku.

Piłka nożna – mecze towarzyskie, godz. 20:45, Niemcy – Finlandia, typ: 1, kurs: 1.20
Te dwie drużyny dzieli obecnie różnica dwóch klas. Niemcy na ME zaszli do półfinału, pokazując solidny futbol, natomiast Finlandia nie wygrała meczu od września zeszłego roku, gdy pokonali 1:0 Wyspy Owcze. Nasi zachodni sąsiedzi może cierpią ostatnio na brak napastników i na szpicy występuje Muller, bądź Goetze, ale to nie powinno ich powstrzymać przed pokonaniem Finów.