Typy na dziś: Pewniaki na wtorek 03.05.

Zapraszamy na wtorkowe Pewniaki i życzymy powodzenia. Skuteczność jest zadowalająca, zatem dlaczego nie skorzystać? Grajcie i wygrywajcie.

Tenis – Madryt, godz. 12:00, S. Giraldo – R. Bautista – Agut, typ: 2, kurs: 1.22
Hiszpan Bautista – Agut jest murowanym faworytem tego spotkania i kto wie jak wysoko zajdzie w turnieju w Madrycie. W turnieju w Miami Hiszpan przegrał dopiero z Japończykiem Nishikorim, a w kwietniowym turnieju w Monaco, po wygraniu z Ramosem i Chardy, przegrał z Federerem. Kolumbijczyk zajmuje w rankingu ATP miejsce na początku drugiej setki i raczej nie powinien zagrozić Hiszpanowi w osiągnięciu zwycięstwa. Ostatnio obaj tenisiści spotkali się dwukrotnie i za każdym razem lepszy był Hiszpan, nie oddając nawet seta. Stawiamy na zwycięstwo Bautista – Agut.

Tenis – Madryt, godz. 12:00, K. Anderson – G. Monfils, typ: 2, kurs: 1.20
Można powiedzieć, że Monfils jest faworytem nie tylko tego spotkania, ale i całego turnieju. Ostatnio Francuz jest w dobrej formie i rzadko oddaje nawet seta. Mimo, że obaj tenisiści zajmują w rankingu ATP miejsca w drugiej dziesiątce, to jednak Francuz prezentuje obecnie lepszy poziom i powinien bez problemu ten mecz wygrać. W turnieju w Monaco Monfils po wygraniu trzech spotkań, przegrał dopiero z Nadalem 1:2. Poza tym ma lepszy bilans meczów z Andersonem. Stawiamy na pewne zwycięstwo Monfilsa.

Tenis – Aix en Provence, godz. 13:30, M. Chazal – M. Zverev, typ: 2, kurs: 1.25
Chazal na swoim terenie może powalczyć, ale z rozstawionym z numerem 5 na tym turnieju Niemcem Zverevem raczej nie ma szans. Zverev na pięć ostatnio rozegranych spotkań, przegrał tylko jeden mecz w Monachium z Kolumbijczykiem Giraldo 0:2. Chazal występował w mniej znanych turniejach i na pięć ostatnich spotkań, wygrał jeden mecz. Typujemy zwycięstwo Zvereva.

Tenis – Madryt, godz. 12:00, G. Pella – N. Kyrgios, typ: 2, kurs: 1.25
Australijczyk Kyrgios, jeżeli jest w optymalnej formie, jest trudnym przeciwnikiem dla najlepszych i niejednokrotnie pokazał, że może wygrać z tenisistami wyżej od niego notowanymi. Zajmujący w rankingu ATP 21. miejsce Kyrgios na turnieju w Bukareszcie wygrał z Coricem i Cervantesem i następnie przegrał z Almagro 0:2. Wcześniej w Miami wygrał z Raonicem 2:0. Pella na pięć ostatnich spotkań wygrał dwa mecze i były to spotkania na turnieju w Bukareszcie. Na tym turnieju wygrał z Gimeno – Traver i Ungurem i w trzecim spotkaniu przegrał z Garcia – Lopezem 1:2. Typujemy zwycięstwo Australijczyka Kyrgiosa.

Tenis – Aix en Provence, godz. 15:00, T. Lamasine – S. Robert, typ: 2, kurs: 1.28
W pojedynku dwóch Francuzów większe szanse na zwycięstwo ma Robert. Obaj tenisiści w pięciu ostatnich meczach mają po trzy zwycięstwa, przy czym Robert w turnieju w Estoril spisywał się bardzo dobrze. Wygrał trzy spotkania i dopiero uległ Garcia – Lopezowi 0:2. Lamasine na pewno nie należy do czołówki francuskiego tenisa, ale w tym spotkaniu może powalczyć i na pewno nie można go lekceważyć. Na pewno jest w stanie ugrać jednego seta. Mimo wszystko typujemy zwycięstwo Roberta.