Typy na dziś: Pewniaki na wtorek 23.02.

Pewniaki ostatnio w dobrej formie więc tym chętniej zapraszamy na porcję na wtorek i życzymy powodzenia!

Tenis, Dubai, godz.11:00, R.Bautista – Agut – S.Bolleli, typ: 1, kurs: 1.20
W tym spotkaniu raczej nie powinno dojść do niespodzianki. Tenisista hiszpański zajmuje w rankingu ATP osiemnastą pozycję i jest faworytem tej konfrontacji. W meczach na nawierzchni twardej bywa różnie z tenisistami zajmującymi wysokie miejsca w rankingu ATP i dochodzi niekiedy do dużych niespodzianek. Jeżeli tenisista z Hiszpanii serio potraktuje ten mecz to nie powinien mieć żadnego problemu z pokonaniem Bolleliego.

Tenis-Debel, Dubai, godz. 14:00, Rojer J-J. / Tecau H. – Garcia-Lopez G. / V.Troicki, typ:1, kurs: 1.25
Para Rojer / Tecau należy do jednej z najlepszych par deblowych i w tym spotkaniu są faworytami. Na pewno dla nich nie będzie to łatwy mecz, ale ostatnie dwa spotkania z parą Garcia-Lopez / Troicki, wygrali pewnie nie oddając im żadnego seta.

Tenis – Cherbourg, godz. 09:00, M. Chiudinelli – R. Ramanathan, typ: 1, kurs: 1.28
Szwajcar jest faworytem tego spotkania, tym bardziej, że ostatnie pięć meczów jakie rozegrał, wygrał oddając tylko jednego seta w meczu z D. Evansem. Przeciwnik- R. Ramanathan zajmuje w rankingu ATP 213 pozycję i nie powinien przeszkodzić mu w odniesieniu zwycięstwa.

Piłka Nożna, Anglia – Championship, godz. 20:45, Sheffield W. – QPR, typ: 1X, kurs: 1.20
Gospodarze w angielskiej Chempionship zajmują szóstą lokatę ze stratą siedmiu punktów do pierwszego Hull. Nie przegrali na własnym stadionie żadnego z pięciu ostatnich meczów, w tym wygrali aż cztery. Biorąc pod uwagę ich formę zachodzi małe prawdopodobieństwo, iż przegrają ten mecz. Należy dodać, że niewykluczony jest w tym spotkaniu rezultat remisowy.

Szkocja – Puchar, godz. 20:45, Dundee FC – Dumbarton, typ: 1, kurs: 1.29
Jest to rewanżowe spotkanie między tymi drużynami w pucharze Szkocji. Pierwszy mecz na boisku w Dumbarton zakończył się remisem 0:0. Z uwagi na powyższe, atut własnego boiska powinna wykorzystać drużyna gospodarzy i pewnie awansować do następnej rundy.