Typy na dziś: Pewniaki na wtorek 24.05.

Zapraszamy do naszych Pewniaków na wtorek. Korzystajcie z naszych Pewniaków i wygrywajcie. Powodzenia, życzymy Wam wysokich wygranych!

Tenis – Roland Garros, godz. 11:00, B. Coric – T. Fritz, typ: 1, kurs: 1.28
Spotkanie dwóch nastolatków. Obaj mają spory talent, jednak większą karierę wróży się Chorwatowi. W tym sezonie lepszym bilansem może pochwalić się Fritz jednak trzeba przyznać, że większość gier zaliczył z dosyć przeciętnymi tenisistami. Do tego zdecydowanie bardziej lubi grać na twardej nawierzchni, co również faworyzuje Corica. Stawiamy na pewne zwycięstwo Chorwata.

Tenis – Roland Garros, godz. 17:00, A. Zverev – P. Herbert, typ: 1, kurs: 1.28
Mecz kolejnego nastolatka typowanego na gwiazdę przyszłości. Zverev w poprzednim tygodniu dotarł do finału w Nicei. W rankingu z każdym miesiącem znajduje się coraz wyżej. Jego dzisiejszy rywal gra solidnie, jednak bardziej skupia się na deblu, w którym jest sklasyfikowany jako 6. tenisista gier w parach. Do tej pory spotkali się trzykrotnie i za każdym razem lepszy był Francuz. Zverev jednak już dojrzał i czas na pierwsze zwycięstwo Niemca.

Tenis – Roland Garros, godz. 16:30, D. Istomin – J. Monaco, typ: 2, kurs: 1.28
Monaco w rankingu zamyka pierwszą setkę, jednak jest to pozycja nie oddająca jego możliwości, a przede wszystkim obecnej formy. Jeszcze cztery lata temu był 12. rakietą świata. W tym sezonie robi sporo, aby powrócić w górę rankingu. Wygrał turniej w Houston. Bardzo dobrze zaprezentował się w Rzymie pokonując Johnsona, Andersona i Wawrinkę. Jeśli tylko zdrowie nie stanie mu dziś na przeszkodzie jest wielkim faworytem tego spotkania.

Tenis – Roland Garros, godz. 13:00, L. Chirico – L. Davis, typ: 1, kurs: 1.36
20-letnia Amerykanka Chirico ma bardzo udany sezon. Wskoczyła do pierwszej setki rankingu. Znakomicie zaprezentowała się na turnieju w Madrycie, gdzie doszła do półfinału. Wcześniej również nieźle pokazała się z Stuttgarcie pokonując m.in. Giorgi. Davis gra w tym sezonie przeciętnie, do tego średnio lubi grę na mączce dlatego stawiamy na pewną wygraną młodszej z tej pary, czyli Chirico.

Tenis – Roland Garros, godz. 16:30, M. Puig – O. Govortsova, typ: 1, kurs: 1.25
Puig ma w tym sezonie bardzo przyzwoity bilans. Na ceglanych kortach występowała z umiarkowanym powodzeniem. Może nie zachodziła daleko, ale swoje wygrywała. Govortsova ma z kolei fatalny sezon, bilans 1:11 mówi w zasadzie wszystko. Puig jest zdecydowaną faworytką i powinna spokojnie wygrać to spotkanie.