Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na czwartek 07.07.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na czwartek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Piłka nożna – ME, godz. 21:00, Niemcy – Francja, typ: Awans – 1, kurs: 1.95
Francuzi poza spotkaniem z Islandią nie zachwycali. Większość spotkań wygrali w samej końcówce i chociaż wyniki mieli bez zarzutu to jednak brakowało w ich grze polotu. Niemcy z kolei to typowo turniejowa drużyna. Z każdym meczem się rozkręca. Jest również bardzo elastyczna taktycznie i potrafi dostosować się do rywala, aby zredukować jego atuty. Nie będzie to łatwe spotkanie ale jednak stawiamy na doświadczenie Niemców i ich awans do finału.

Piłka nożna – Liga Europy, godz. 20:00, Cracovia – Shkendija, typ: Over 2.5, kurs: 2.00
Powiedzieć, że Cracovia nie najlepiej rozpoczęła przygodę z pucharami to mało powiedzieć. Dziś aby uniknąć kompromitacji krakowianie muszą u siebie wygrać. O awans będzie ciężko bo potrzebują wygranej różnicą trzech bramek. Nie jest to niemożliwe bowiem Cracovia u siebie gra z polotem i zdecydowanie lepiej niż na wyjazdach.

Piłka nożna – Liga Europy, godz. 18:00, MTK Budapeszt – Aktobe, typ: Over 2.5, kurs: 2.08
Węgrzy z dalekiej podróży do Kazachstanu przywieźli remis. Nie jest to idealny wynik ale jednak stawia gospodarzy w roli faworyta do awansu. Naszym zdaniem zobaczymy w tym spotkaniu sporo bramek, a to głównie dzięki kiepskiej dyscyplinie drużyny Aktobe, która w skąpej w bramki kazachskiej lidze traci mnóstwo bramek.

Piłka nożna – Białoruś, godz. 17:30, Isloch Mińsk – BATE Borysow, typ: BTS, kurs: 1.91
Liderujące BATE Borysow zmierzy się na wyjeździe z piątą siłą ligi. Na wyjazdach BATE nie jest aż tak groźne jak na własnym stadionie i częściej zdarzają mu się potknięcia. U siebie w tym sezonie stracili zaledwie 3 bramki podczas gdy w wyjazdowych meczach aż 12. Dla beniaminka wizyta mistrza będzie wielkim wydarzeniem. Zmobilizowani gospodarze powinni zdobyć chociaż jedną bramkę i tego samego oczekujemy od BATE.

Tenis – Wimbledon, godz. 15:30, A.Kerber – V.Williams, typ: DW 2:0, kurs: 1.90
Półfinał turnieju w Londynie. Faworytką do awansu do finału jest Niemka, która przez turniej idzie jak burza. W przeciwieństwie do Venus nie straciła jeszcze seta, a trzeba przyznać, że rywalki jakie spotkała na swojej drodze miała bardziej wymagające. W tym sezonie spotkały się tylko raz i górą była Kerber. Dziś powtórzy tamten wynik i wygra mecz w dwóch setach.

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.