Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na czwartek 11.08.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na czwartek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Szwajcaria – I Liga, godz. 19:45, Thun – Grasshoppers, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 2.00

Thun, po trzech kolejkach, zajmuje ostatnie miejsce z dorobkiem dwóch punktów. Goście również grają poniżej oczekiwań, ponieważ zajmują przedostatnie miejsce i wyprzedzają Thun tylko jednym punktem. Zapowiada się wyrównane spotkanie i wszystko na to wskazuje, że wpadną bramki. Typuję przedział bramek 2-3.

Szwajcaria – I Liga, godz. 19:45, Lausanne – St. Gallen, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 2.05

Gospodarze zajmują piąte miejsce z dorobkiem czterech punktów. Goście mają o jeden punkt mniej i zajmują ósme miejsce. Drużyna St. Gallen, po dwóch porażkach z rzędu, w ostatniej kolejce pokonała u siebie Grasshoppers 2:1. Mecz będzie wyrównany, przy czym faworytem tego spotkania są gospodarze. Typuję przedział bramek 2-3.

Szwecja – II Liga, godz. 19:00, Varbergs – Syrianska, typ: 1, kurs: 1.90

Gospodarze słabo się spisują, przegrali trzy ostatnie mecze z rzędu i będą chcieli się przełamać. Zajmują ósme miejsce i w tym meczu nadarza się okazja, aby nareszcie zainkasować trzy punkty. Goście grają bardzo słabo, w ostatnich pięciu meczach ani razu nie wygrali. Zajmują przedostatnie miejsce i raczej po tym meczu nie przybędzie im punktów. Stawiam na wygraną Varbergs.

Siatkówka – Mężczyźni – IO Rio, godz. 20:00, Polska – Argentyna, typ: 1 (-1.5), kurs: 2.05

Reprezentacja Polski jak na razie wygrała wszystkie spotkania, pokonała Egipt 3:0 i Iran 3:2, chociaż w tym drugim meczu na własne życzenie niewiele brakowało, aby przegrała mecz. Argentyna spisuje się rewelacyjnie, wygrała z Iranem 3:0, a także, co ciekawe, z Rosją 3:1. Będzie to bardzo ciężkie spotkanie dla Polski, ale myślę, że w tym meczu reprezentacja Polski wzniesie się na wyżyny i wygra mecz przewagą dwóch setów.

Piłka Ręczna – Mężczyźni – IO Rio, godz. 14:30, Katar – Tunezja, typ: over 54.5 goli, kurs: 1.95

Katar wygrał jeden mecz i to nie z byle kim, a z Chorwacją, ale drugie spotkanie już przegrał z Francją. Jak na razie zajmuje trzecie miejsce i prawdopodobnie po tym meczu reprezentacja ta wzbogaci się o kolejne zwycięstwo. Tunezja przegrała dwa mecze z Francja i Danią, dlatego zajmuje w tej grupie ostatnie miejsce. Typuję, że w meczu wpadnie więcej niż 54 gole.