Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na czwartek 21.07.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na czwartek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Liga Europy – kwalifikacje, godz. 21:05, Zagłębie Lubin – Partizan Belgrad, typ: X HT, kurs: 2.00
Zagłębie po niekorzystnym losowaniu w drugiej rundzie kwalifikacji LE i trafieniu na zespół Partizana stoi przed historyczną chwilą dla tego klubu, bowiem z trudnego terenu w Belgradzie wywiozło cenny bezbramkowy remis. Wysoka wygrana z Koroną Kielce zaostrzyła apetyty kibiców, działaczy i zapewne samych piłkarzy z Lubina na korzystny rezultat w rewanżowej rywalizacji z Partizanem. Pokonanie Serbów jest w zasięgu piłkarzy Stokowca, a na pewno wynik remisowy do przerwy.

Liga Europy – kwalifikacje, godz. 20:45, Cork City – Hacken, typ: X HT, kurs: 2.00
Goście w spotkaniach wyjazdowych nie grzeszą skutecznością, natomiast Irlandczycy mając korzystny rezultat z pierwszego spotkania raczej nie będą od pierwszych minut atakować, aby nie nadziać się na jakąś kontrę ze strony piłkarzy Hacken. Do przerwy na tablicy powinien utrzymywać się wynik remisowy.

Liga Europy – kwalifikacje, godz. 18:00, HJK Helsinki – Beroe, typ: X HT, kurs: 2.00
Podobna sytuacja jak we wcześniejszym typie. HJK po remisie 1:1 w Bułgarii będzie głównie starało się nie stracić bramki na swoim boisku. Obie drużyny mocno underowe, dlatego do przerwy przewidujemy remisowy wynik.

Liga Europy – kwalifikacje, godz. 19:00, Vaduz – Midtjylland, typ: under 2.5, kurs: 1.83
Po pierwszym spotkaniu Duńczycy prowadzą przewagą 3 bramek i trudno oczekiwać, aby dzisiaj poszli na wymianę ciosów z zespołem Vaduz. Dwie bramki w tym spotkaniu to maksimum, czego można oczekiwać.

Liga Europy – kwalifikacje, godz. 19:00, Levski Sofia – NK Maribor, typ: X HT, kurs: 2.00
Mecz pomiędzy zespołami, które obecnie prezentują bardzo wyrównany poziom. W pierwszym meczu w Mariborze padł wynik 0:0. Piłkarze ze Słowenii mają ostatnio duże problemy ze strzelaniem bramek, nie lepiej jest z ofensywą Levskiego. W tym meczu może dojść nawet do dogrywki i karnych. My typujemy remis po pierwszych 45 minutach gry.

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.