Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na niedzielę 12.03.

Francja, godz. 15:00, St. Etienne – Metz, typ: 1, kurs: 1.62
Obie ekipy są w fatalnej formie i przegrywają mecz za meczem. Dzisiejsze spotkanie będzie zatem dla nich szansą na przełamanie. Stawiamy na gospodarzy, którzy są wyżej w tabeli i mają po swojej stronie atut własnego boiska.

Polska, godz. 18:00, Legia – Wisła, typ: X2, kurs: 2.50
Za wysoki kurs na Wisłę. Legia nie gra ostatnio nic specjalnego, a piłkarze Kiko Ramireza są w niezłej formie i grają z meczu na mecz coraz lepiej. Nie skreślamy tutaj Białej Gwiazdy, po takim kursie warto pograć.

Polska, godz. 15:30, Górnik Łęczna – Pogoń Szczecin, typ: 2, kurs: 2.10
Pogoń prowadzona przez Kazimierza Moskala do samego końca będzie musiała walczyć o miejsce w czołowej ósemce Lotto Ekstraklasy. Górnik gra kiepsko i nieuchronnie zmierza do 1 ligi. Stawiamy na Pogoń.

Dania, godz. 16:00, Horsens – Brondby, typ: 2, kurs: 1.65
Brondby jest o wiele wyżej w tabeli. Kurs byłby na gości o wiele niższy, gdyby grali na własnym boisku. Horsens przegrywa mecz za meczem i piłkarze tego klubu mają tutaj znikome szanse na zwycięstwo.

Rosja, godz. 9:30, Amkar – Zenit, typ: 2, kurs: 1.90
Zenit jest drugi i ma niewielką stratę do Spartaka Moskwa. Jeśli piłkarze z Sankt Petersburgu myślą o tytule mistrzowskim, takie mecze muszą koniecznie wygrywać. Amkar bowiem to ligowy średniak.