Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na niedzielę 31.07.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na niedzielę. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Polska – Ekstraklasa, godz. 18:00, Korona Kielce – Piast Gliwice, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Korona w pierwszej kolejce doznała dotkliwej porażki w Lubinie z Zagłębiem 0:4, a mogło być jeszcze gorzej, ponieważ wynik ten został ustalony w pierwszej połowie. W drugim meczu było już lepiej. Korona zremisowała na wyjeździe z Pogonią Szczecin 1:1. Goście jeszcze gorzej rozpoczęli sezon przegrywając z Cracovia 1:5, a w drugim meczu zainkasowali trzy punkty pokonując u siebie Wisłę Płock 2:1. Dla Korony będzie to okazja, aby zdobyć pierwsze trzy punkty w tym nowym sezonie, ale i goście poprawili grę i również będą chcieli coś z tego meczu ugrać. Bramki na pewno wpadną, dlatego stawiam na przedział bramkowy od 2 do 3 goli.

Austria – I Liga, godz. 19:00, St. Polten – Admira, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Będzie to druga kolejka austriackiej Tipico Bundesligi. W pierwszej kolejce St. Polten, który jest beniaminkiem tej ligi, przegrał u siebie z Austrią Wiedeń 1:2. Goście lepiej zainaugurowali nowy sezon pokonując na wyjeździe Mattersburg 1:0. Mecz na pewno będzie ciekawy, albowiem obie drużyny preferują ofensywny styl, dlatego powinny wpaść bramki. Stawiam na przedział bramkowy między 2 a 3 bramkami.

Szwajcaria – I Liga, godz.16:00, Luzern – Grasshoppers, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 2.00

Obie drużyny rozpoczęły nowy sezon od wygranych. Grasshoppers pokonał u siebie Lausanne 2:0, natomiast Luzern wygrał na wyjeździe z Lugano 2:1. Obie drużyny strzelają dużo goli co świadczy o ich dobrej grze ofensywnej. Biorąc powyższe pod uwagę typuję przedział goli od 2 do 3.

Białoruś – I Liga, godz. 17:30, Soligorsk – Gorodeja, typ: 1 HT, kurs: 2.35

Soligorsk odpadł z Ligi Europy będąc gorszym od Domzale. Gospodarze pierwszy mecz u siebie zremisowali 1:1, natomiast na wyjeździe przegrali 1:2. Piszę to dlatego, że teraz gospodarze tylko i wyłącznie skupią się na grze w lidze. Soligorsk zajmuje drugie miejsce, ale do pierwszego Bate Borysów nie mają szans, albowiem tracą aż jedenaście punktów. Realne jest więc zdobycie v-ce mistrzostwa, ale nie będzie to łatwe, ponieważ na trzecim miejscu, ze strata tylko jednego punktu, znajduje się Dynamo Mińsk. Goście zajmują szóste miejsce, ale mają dużą stratę do czołowej trójki. Stawiam na to, że Soligorsk będzie prowadził do przerwy.

Bułgaria – I Liga, godz. 20:15, Pirin – Cherno More, typ: X HT, kurs: 2.00

Będzie to w tym sezonie inauguracyjny mecz obu drużyn. Zapowiada się tzw. mecz walki i piłka raczej będzie operowana w środkowej strefie boiska. Nie powinno wpaść wiele bramek. Typuję, że będzie remis do przerwy.