Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na piątek 01.04.

Zapraszamy na pierwsze w tym miesiącu ryzykowne typy. Przypominamy codziennie o redukcji stawki, gdyż mimo największych starać ryzyko tutaj jest spore. Powodzenia!

Argentyna – Primera B, godz. 20:00, CA Estudiantes – Comunicaciones, typ: 1, kurs: 2.00
Obie drużyny nie najlepiej spisują się w lidze. Gospodarze zajmują 16 miejsce, natomiast goście miejsce 18. Estudiantes w pięciu ostatnich meczach, przegrał aż cztery spotkania i tylko raz zremisował, goście uzyskali identyczną ilość punktów remisując z San Telmo 0:0. Na pewno dla gospodarzy będzie to mecz na przełamanie i właśnie oni powinni wykorzystać atut własnego boiska. Stawiamy na skromne zwycięstwo gospodarzy.

Argentyna – Primera B, godz. 20:30, Deportivo Riestra – UAI Urquiza, typ: 1, kurs: 1.91
Gospodarze po ośmiu kolejkach zgromadzili siedem punktów i zajmują 15 miejsce. Goście tych punktów zdobyli jeszcze mniej, bo tylko cztery. Deportivo przegrało dwa mecze z rzędu i będzie tej drużynie bardzo ciężko w uzyskaniu dobrego rezultatu. Atut własnego boiska powinna wykorzystać drużyna gospodarzy i wygrać ten mecz.

Francja – Ligue 2, godz. 20:00, Metz – Niort, typ: 1, kurs: 2.00
FC Metz zajmuje piąte miejsce ze stratą dwóch punktów do trzeciego Red Star. Gospodarze wygrali ostatnie dwa mecze z rzędu i będą chcieli podtrzymać dobrą passe. Goście do końca rozgrywek będą walczyć o utrzymanie. Zajmują 17 miejsce z przewagą tylko dwóch punktów nad strefa spadkową. Gospodarze, w ostatnich czterech meczach rozegranych u siebie z Niort, ani razu z tą drużyną nie przegrali. Drużynie Metz będzie zależało, aby zbliżyć się do czołowej trójki, gościom natomiast do tego, aby oddalić się od strefy spadkowej. Mecz będzie wyrównany, ale większe szanse na zwycięstwo dajemy gospodarzom.

Hiszpania, godz.20:30, Rayo Vallecano – Getafe, typ: 1, kurs: 1.90
Rayo nie wygrało u siebie trzech spotkań z rzędu, a w sumie od siedmiu spotkań drużyna gospodarzy nie potrafi zakończyć meczu zwycięstwem. Goście są najsłabiej grającą drużyną na wyjazdach, przegrali już jedenaście meczów, w tym pięć ostatnich z rzędu. Będzie to bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn. Gospodarze nie mogą tracić punktów w takich meczach, tym bardziej grając u siebie. Dlatego stawiamy na zwycięstwo Rayo.

Francja, godz. 20:00, Consolat – Avranches, typ:1, kurs: 1.85
Consolat zajmuje drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 45 punktów. Do pierwszego- Strasbourga traci tylko jeden punkt. Być może po tej kolejce, gospodarze zamienią się miejscami z liderem, albowiem grają oni mecz wyjazdowy z Boulogne i mogą stracić tam punkty. Gospodarze, na pięć spotkań, wygrali cztery. Goście, do końca rozgrywek, walczyć będą o utrzymanie. Mają tylko trzy punkty przewagi nad strefą spadkową. Po serii niepowodzeń, wygrali u siebie z Chateauroux 2:0. Aby walczyć o awans, Consolat musi wygrywać mecze z drużynami niżej notowanymi. Dlatego też stawiamy na ich wygraną.

Nie masz jeszcze konta w Bet365? Przecież każdy musi je mieć! Otwórz konto w Bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.