Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na piątek 04.03.

Zapraszamy do typów ryzyk-fizyk na piątek. Pamiętajcie, ryzykowne typy gramy po niższych stawkach niż inne. Powodzenia.

Austria – II liga, godz. 18:30, Austria Klagenfurt – FAC Vienna, typ: 1, kurs: 1.90
Gospodarze zajmujący szóste miejsce w drugiej lidze austriackiej spotkają się z ostatnim zespołem FAC Vienna. Goście grają fatalnie na dwadzieścia meczów zdobyli tylko pięć punktów. Ostatnio przegrali pięć razy z rzędu. Gospodarze są faworytem tego meczu i powinni go pewnie wygrać.

Rumunia, godz. 19:30, Botosani – Petrolul, typ: 1, kurs: 1.90
Gospodarze wraz z drużyną przyjezdną trafili po podziale do grupy drużyn walczących o utrzymanie. Goście po pierwszej fazie rozgrywek, zajęli ostatnie miejsce i po podziale punktów tracą do gospodarzy aż dziewięć oczek. Botosani, aby nie usadowić się na miejscu spadkowym, musi ten mecz wygrać.

Włochy, godz. 20:45, AS Roma – Fiorentina, typ: 1, kurs: 2.05
Gospodarze znakomicie spisują się w lidze. Wygrali pięć ostatnich meczów, a ostatni mecz u siebie z Palermo aż 5:0. W przypadku zwycięstwa Roma odskoczy Fiorentinie na trzy punkty. Biorąc pod uwagę aktualną formę tych drużyn, większe szanse na zwycięstwo ma drużyna gospodarzy.

Niemcy – II liga, godz. 20:30, Nurnberg – Kaiserslautern, typ: 1, kurs: 2.05
Nurnberg ma jeszcze szanse na bezpośredni awans do pierwszej Bundesligi. Zajmuje aktualnie miejsce barażowe, ale do drugiego Freiburga ma stratę tylko trzech punktów. Dla gospodarzy każdy mecz będzie bardzo ważny, zwłaszcza na własnym stadionie. Goście raczej w tym sezonie nie załapią się nawet do baraży, ponieważ mają dużą stratę punktową. Ostatnio nieoczekiwanie przegrali u siebie z walczącym o utrzymanie TSV Monachium. Mecz będzie wyrównany, ponieważ bez względu na miejsce w tabeli mecze między tymi drużynami są zacięte. Większe szanse na wygraną dajemy jednak gospodarzom i to oni nieznacznie powinni go wygrać.

Francja- II liga, godz. 20:00, Brest – Creteil, typ: 1, kurs: 1.85
Gospodarze zajmują miejsce w środku tabeli i raczej nie mają szans na awans. Goście walczą o utrzymanie i zajmują przedostatnią pozycję. W ostatnich pięciu meczach – cztery razy remisowali i raz przegrali. Jeżeli gospodarze serio potraktują ten mecz to goście nie powinni zdobyć nawet punktu.

Hej! Masz konto w Bet365? Nie? Przecież każdy musi je mieć!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.