Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na piątek 17.06.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na piątek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Tenis – Birmingham, godz. 15:00, M.Keys – J.Ostapenko, typ: DW 2:0, kurs: 2.00
Madison Keys po niezwykle udanych turniejach na mączce, za którymi przecież nie bardzo przepada przeniosła się na trawiaste korty, na których czuje się znakomicie. Pokazały to pierwsze dwa spotkania turnieju w Birmingham, w których nie dała swoim rywalkom większych szans. Ostapenko sprawiła niespodziankę pokonując Kvitovą, jednak prawdziwe zadanie przed nią dopiero dziś. Warto zaryzykować, że Amerykana już w dwóch setach rozprawi się z rywalką.

Tenis – Halle, godz. 13:00, P.Kochlshreiber – D.Thiem, typ: over 2.5 seta, kurs: 2.37
Obaj tenisiści są ostatnio w niezłej formie. Thiem w ogóle rozgrywa sezon życia a i Kochlshreiber chyba nie pamięta czy kiedyś tyle razy grał w turniejowych finałach w tak krótkim czasie. Obaj do siebie również mają szczęście bowiem w ciągu ostatniego miesiąca spotkali się już dwa razy. Za każdym razem były to bardzo zacięte pojedynki i dzisiaj również warto zaryzykować „trzysetowca”.

Tenis – Londyn, godz. 17:00, G.Muller – B.Tomic, typ: 1, kurs: 2.00
Tomic rozgrywa słaby sezon. Wprawdzie na trawie w ostatnich spotkaniach trochę się przebudził, jednak pokonani rywale nie budzą wielkiego wrażenia. Muller gra bardzo solidnie, a mocny serwis nie robi na nim wielkiego wrażenia co pokazały niedawne wygrane z Karlovicem i Isnerem. Naszym zdaniem to Muller ma większe szanse na zwycięstwo i na niego w tym spotkaniu stawiamy.

Piłka nożna – ME, godz. 15:00, Włochy – Szwecja, typ: X HT, kurs: 1.95
Włosi słyną z wyrachowania, a po zwycięstwie w pierwszym spotkaniu raczej nigdzie im się spieszyć nie będzie. To Szwecja, która ma tylko punkt bardziej potrzebuje jakiejś zdobyczy więc Włosi będą czekać aż rywal się otworzy. Szwedzi mają jednak równie chłodne głowy dlatego typujemy małe piłkarskie szachy i remis do przerwy.

Piłka nożna – ME, godz. 18:00, Czechy – Chorwacja, typ: 2, kurs: 1.95
Ciężko porównywać drużyny z dwóch różnych spotkań, jednak Czesi nie pokazali w meczu z Hiszpanami niczego ciekawego. Natomiast Chorwacja przeciwko Turcji pokazała się z bardzo dobrej strony pokonując groźnego rywala. Dziś to Czesi muszą zaatakować co otworzy szanse do gry z kontry dla Chorwatów. Luka Modric znakomicie potrafi odnaleźć się w takiej grze i własnie między innymi przez niego typujemy Chorwatów do zwycięstwa w tym spotkaniu.

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.