Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na piątek 18.03.

Zapraszamy do typów ryzyk-fizyk na piątek. Pamiętajcie, ryzykowne typy gramy po niższych stawkach niż inne. Powodzenia.

Niemcy – III liga, godz. 17:30, Aue – Hallescher, typ: 1, kurs: 1.95
Gospodarze zajmują drugie miejsce gwarantujące bezpośredni awans. Do miejsca pierwszego raczej nie mają szans, ponieważ tracą do Drezna aż jedenaście punktów. Goście zajmują dziesiąte miejsce i raczej już nie grozi im walka o utrzymanie. Obie drużyny ostatnie dwa mecze zremisowały i to raczej gospodarze jako faworyci przełamią się i bez problemu go wygrają.

Czechy, godz. 18:00, Vys. Jihlava – Pribram, kurs: 1, kurs: 2.15
Gospodarze zajmują w tabeli 12. miejsce i nie są jeszcze do końca pewni utrzymania. Jihlava wyprzedza Pribram o dwa punkty i nie może sobie pozwolić w tym meczu na stratę punktów. Goście ostatnio spisują się dobrze, wygrali dwa mecze z rzędu i będą chcieli dobrą passę podtrzymać. Goście muszą szukać rozpaczliwie punktów, ponieważ ostatnie dwa mecze przegrali. Naszym zdaniem atut własnego boiska powinna wykorzystać drużyna Jihlavy i wygrać mecz.

Hokej,Finlandia – Play Off, godz. 17:30, HIFK – Pelicans, typ: 1 – 1 tercja, kurs: 2.05
Będzie to pierwszy mecz między tymi drużynami w fazie play off. W fazie zasadniczej gospodarze zajęli pierwsze miejsce i są faworytami nie tylko tego meczu, ale zdobycia mistrzostwa Finlandii. Goście w pierwszej rywalizacji w play off wygrali z KalPa w meczach 2:1. Zdecydowanym faworytem tego meczu są gospodarze i dlatego stawiamy, że będą prowadzić po pierwszej tercji.

Hokej, Dania – Play Off, godz. 19:30, Herning – Odense, typ: 1, kurs: 1.95
Będzie to siódmy mecz między tymi drużynami w fazie play off. Po siedmiu spotkaniach stan rywalizacji wynosi 3:3. Będzie to na pewno bardzo wyrównane i emocjonujące spotkanie. Większe szanse na zwycięstwo ma drużyna Herning, która powinna wykorzystać atut własnego lodowiska, dlatego stawiamy na ich zwycięstwo.

Hokej – Liga Polska, godz. 18:00, Sanok – Podhale, typ: 1, kurs: 1.90
Będzie to drugie spotkanie w play off. W pierwszym meczu drużyna Podhala wygrała na własnym lodowisku 5:3. Gospodarze dzielnie walczyli w półfinale z Cracovią i posiadają większy potencjał od rywala. Na pewno będą chcieli odrobić straty i wygrać ten mecz. Dlatego typujemy wygraną Sanoka.