Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na piątek 19.08.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na piątek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Ten, kto skorzystał z moich typów w dniu wczorajszym z grupy RYZYK – FIZYK, mógł się cieszyć z solidnej wygranej. Wynik 5/5 jest bardzo dobrym wynikiem, dlatego zapraszam do korzystania z kolejnych typów – tym razem na piątek 19.08. Grajcie i Wygrywajcie. Powodzenia.

Holandia – II Liga, godz. 20:00, Graafschap – Jong Utrecht, typ: over 3.5, kurs: 1.95

Zanosi się na spotkanie z dużą ilością goli. Gospodarze jak na razie po rozegraniu dwóch kolejek mają na koncie tylko trzy punkty po zwycięstwie u siebie z FC Eindhoven 4:1. Goście grają ofensywnie zwłaszcza u siebie,strzelają dużo goli, ale dużo ich tracą. Moim zdaniem gospodarze w tym meczu są w stanie strzelić kilka bramek, a i goście mogą coś jeszcze dołożyć. Stawiam na to, że będzie powyżej trzech bramek.

Holandia – II Liga, godz. 20:00, Fortuna Sittard – Almere, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 2.00

Jak na razie to gospodarze wystartowali lepiej w nowym sezonie, a przecież to Almere powinno walczyć o awans. Dopiero mamy rozegrane dwie kolejki, ale goście chcąc powalczyć w tym nowym sezonie o wyższe cele muszą zacząć punktować. Fortuna po dwóch kolejkach zgromadziła cztery punkty, natomiast Almere tylko jeden punkt. Na uwagę zasługuje wysoka porażka Almere u siebie z drugą drużyną Ajaxu aż 1:4. Bramki na pewno wpadną, dlatego stawiam na przedział bramek 2-3.

Holandia – I Liga, godz. 20:00, Excelsior – Den Haag, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 2.00

Excelsior niespodziewanie dobrze rozpoczął nowy sezon. Gospodarze po dwóch kolejkach mają komplet punktów i zajmują trzecie miejsce. Wygrali na wyjeździe z Twente 2:1 oraz u siebie z Groningen 2:0. Goście również dobrze zaczęli sezon, mają tyle samo punktów co gospodarze, ale wyprzedzają ich lepszą różnicą bramek. Den Haag wygrał pierwszy mecz u siebie z G.A Eagles 3:0 i na wyjeździe z Vitesse 2:1. Mecz powinien być ciekawy i powinny paść gole. Stawiam na przedział bramek 2-3.

Francja – II Liga, godz. 20:00, Strasbourg – Nimes, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Strasbourg powinien bez problemu wygrać to spotkanie. Po trzech kolejkach zajmuje trzecie miejsce z dorobkiem siedmiu punktów i stosunkiem bramek 4:1. Goście słabo rozpoczęli sezon zdobywając w trzech spotkaniach tylko jeden punkt. Zajmują ostatnie miejsce i jak dotąd jeszcze nie strzelili bramki. Typuję przedział bramek 2-3.

Polska – I Liga, godz. 20:30, Górnik Zabrze – Pogoń Siedlce, typ: 1 HT, kurs: 2.20

Górnik zawodzi i to na całej linii. W trzech rozegranych kolejkach zgromadził tylko jeden punkt. Dziwi fakt, że gospodarze jak dotąd nie potrafią wygrać meczu nawet na własnym boisku. Uważam, że mecz z Pogonią, Górnik nareszcie wygra i zdobędzie trzy upragnione punkty. Typuje, że gospodarze będą prowadzić po pierwszej połowie.