Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na piątek 29.07.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na piątek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Polska – Ekstraklasa, godz. 18:00, Arka Gdynia – Ruch Chorzów, typ: 1, kurs: 1.95

Po dwóch kolejkach Arka, jako beniaminek, zgromadziła trzy punkty. W pierwszym meczu przegrała w Niecieczy 0:2, ale już w kolejnym spotkaniu u siebie rozbiła krakowska Wisłę 3:0. Goście szczęśliwie wygrali pierwszy mecz u siebie z Górnikiem Łęczna 2:1 strzelając drugiego gola w końcówce meczu. W drugim spotkaniu przegrali wysoko z Jagiellonia aż 1:4. Moim zdaniem Arka pójdzie za ciosem i wygra drugie spotkanie z rzędu.

Polska – Ekstraklasa, godz. 20:30, Lech – Jagiellonia, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Lech jak na razie pozostał w blokach, ponieważ po dwóch kolejkach ma tylko jeden punkt. W ostatniej kolejce poniósł dotkliwą porażkę u siebie z Zagłębiem Lubin 0:2. Teraz spotka się ponownie u siebie, tym razem z Jagiellonią i będzie to dla Kolejorza trudny przeciwnik. Lech nie może tracić już punktów, zwłaszcza nie może przegrywać na własnym boisku. Przewiduje, że w tym meczu wpadnie kilka goli. Ja stawiam na przedział bramek 2-3.

Francja – II Liga, godz. 20:00, Valenciennes – Clermont, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 2.00

Kolejna liga, która zainauguruje nowy sezon. W drugiej lidze francuskiej Valenciennes będzie podejmować u siebie Clermont. Wszystko na to wskazuje, że to gospodarze powinni wygrać to spotkanie, ale mając na uwadze, że jest to pierwsza kolejka to praktycznie każdy wynik jest możliwy. Typuję przedział bramek 2-3.

Francja – II Liga, godz. 20:00, Orleans – Le Havre, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 2.00

Kolejny mecz na inaugurację drugiej ligi francuskiej. Goście przed sezonem są typowani jako jeden z kandydatów do awansu. Faktycznie może tak się stać, ale w pierwszej kolejce szału nie będzie i każdy wynik jest możliwy. Typuję przedział bramek 2-3.

Belgia – I Liga, godz. 20:30, KV Mechelen – FC Brugge, typ: przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Startuje kolejna z lig, tym razem pierwsza liga belgijska. Na inaugurację tej ligi KV Mechelen podejmował będzie u siebie FC Brugge. Goście, jak co roku będą walczyli o najwyższe cele, jakim jest tytuł mistrza Belgii. Goście są faworytem tego spotkania, ale jest to pierwsza kolejka i wszystko jest możliwe. Typuje przedział bramek 2-3.