Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na piątek 9.06.

Po dniu przerwy ruszamy z typami na Ryzyk-Fizyk, w których ryzyko jest większe, ale i nagroda lepsza. Oczywiście nie polecamy grania tych typów na jednym kuponie.

Andy Murray – Stanislas Wawrinka, typ: 2, kurs: 1.66.
Wawrinka imponuje w tym turnieju żelazną konsekwencją w grze. Odprawiał rywali z kwitkiem, w Paryżu nie straci nawet seta! To w nim upatrujemy finalistę, bo Murray owszem, może postawić trudne warunki, ale jego gra nie robi taki wielkiego wrażenia, jak postawa Szwajcara.

Cleveland Cavaliers – Golden State Warriors, typ: 1, kurs: 3.0.
Wolisz świetować sukces wśród swoich czy na obcym terenie? Wydaje nam się, że GSW będzie chciało piątego meczu w serii właśnie w swojej Oakland Arenie, aby tam świętować zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach NBA. Cavs muszą się spiąć, muszą wygrać choć jeden mecz, bo 0:4 nie będzie mile widziane przez kibiców ze stanu Ohio. Widzimy value w tym typie.

Białoruś – Bułgaria, typ: 1, kurs: 2.45
Gospodarze nie lubią przegrywać u siebie, a Bułgaria ma spory kłopot z grą w delegacji. Czujemy, że Białorusini będą w stanie wyrwać punkty rywalowi.

Szwecja – Francja, typ: 2, kurs: 1.70.
Francja ma zbyt duży potencja piłkarski, by zostawiać punkty w Szwecji. Owszem, remis pasuje obu ekipom, ale jednak nie wierzymy w Szwedów bez Zlatana.

Siatkówka: Bułgaria – Polska, typ: 2 (-1.5), kurs: 1.85.
Odmładzana i odnawiana reprezentacja Polski jest faworytem tego meczu. Może nie wygra do zera, ale raczej nie spodziewamy się tutaj pięciu setów.

Kursy bierzemy z Unibetu. Nie masz konta w Unibecie? Kliknij TUTAJ, aby je założyć. To najlepszy bukmacher na rynku!