Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na poniedziałek 04.07.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na poniedziałek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Białoruś – I Liga, godz. 18:00, Soligorsk – Zhodino, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.90

Soligorsk zajmuje czwarte miejsce z dorobkiem 24 punktów i traci do drugiego FC Mińsk tylko jeden punkt. Po serii zwycięstw, gospodarze w ostatnim meczu zremisowali na wyjeździe ze Slavią Mozyr 1:1. Goście zajmują ósme miejsce, ale ostatnio są w lekkim kryzysie, ponieważ przegrali dwa mecze z rzędu. Mecz trudny do typowania i na pewno będzie bardzo wyrównany. Można jednak zaryzykować i postawić na to, że gospodarze strzelą bramkę w pierwszej połowie.

Korea Południowa – II Liga, godz.12:00, Gangwon FC – Chungju Hummel, typ: 1 HT, kurs: 1.95

Gospodarze mimo, że zajmują czwarte miejsce, to ostatnio nie mogą wygrać meczu. Grają poniżej oczekiwań, ponieważ przegrali dwa mecze z rzędu i dopiero w ostatnim spotkaniu zainkasowali jeden punkt po remisie z Seulem 1:1. Goście grają jeszcze gorzej, zajmują przedostatnie miejsce i przegrali trzy ostatnie mecze z rzędu. Typujemy, że Gangwon będzie prowadzić do przerwy.

Finlandia – III Liga, godz. 18:00, Atlantis – FC Kontu, typ: 1, kurs: 1.95

Obie drużyny grają w tym sezonie fatalnie. Gospodarze zajmują przedostatnie miejsce i wyprzedzają jednym punktem ostatnie FC Kontu. Obie drużyny w ostatnich pięciu meczach zdobyły solidarnie po jednym punkcie, a goście mają najsłabszą defensywę w lidze i stracili najwięcej bramek. Typujemy, że Atlantis przełamie się i wygra to spotkania, bo z kim, jak nie z ostatnią drużyną.

Tenis – Wimbledon, godz. 12:30, A. Radwańska – D. Cibulkova, typ: over 2.5 seta, kurs: 2.20

Obie tenisistki mają ostatnio szczęście grać między sobą, będzie to kolejne starcie z ich udziałem. Jak na razie lepiej spisuje się Cibulkova, która wygrała z Radwańską ostatnie dwa mecze. Bardzo dobrze zagrała w ostatnim meczu z Bouchard wygrywając 2:0. W tym spotkaniu Cibulkova pokazała, że jest w bardzo dobrej formie, grała dokładnie, mocno i przede wszystkim skutecznie. Dla Agnieszki Radwańskiej będzie to kolejny trudny mecz i jeżeli go wygra, to raczej po trzech setach. Typujemy, że mecz zakończy się wynikiem trzysetowym.

Tenis – Wimbledon, godz. 12:30, V. Williams – C. Suarez Navarro, typ: over 2.5 seta, kurs: 2.15

Kolejny mecz, który będzie stał na wysokim poziomie i na pewno będzie bardzo wyrównany i zacięty. Większe szanse na zwycięstwo ma Amerykanka, ale w cale tak się nie musi skończyć. Jeżeli już, to po ciężkiej walce i po trzech setach. Typujemy, że mecz zakończy się wynikiem trzysetowym.