Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na poniedziałek 14.11.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na poniedziałek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!


Koszykówka – Włochy, godz. 20:45, Trento – Torino, typ: over 163.5, kurs: 1.95

Trento zajmuje szóste miejsce i po serii trzech zwycięstw z rzędu, w ostatnich dwóch meczach doznało porażki. Goście plasują się na dwunastym miejscu i podobnie jak gospodarze, przegrali ostatnie dwa mecze. Trento na własnym parkiecie zdobywa dużo punktów, dlatego stawiam na to, że w meczu padną więcej niż 163 punkty.

Piłka Nożna – Mecz Towarzyski, godz. 20:45, Polska – Słowenia, typ: 2-3, kurs: 1.95

Trudno przewidzieć jak reprezentacja Polski zagra w tym meczu ze Słowenią. Gospodarze, po świetnym spotkaniu z Rumunią na pewno będą faworytami, ale podejrzewam, że trener Nawałka dokona kilku zmian w składzie i może już gra nie wyglądać tak dobrze jak w poprzednim meczu. Mimo to powinny paść bramki, dlatego stawiam na przedział goli 2-3.

Hokej – Szwecja – II Liga, godz. 19:00, Modo – Oskarshamn, typ: 1, kurs: 2.00

Modo, zajmuje dziesiąte miejsce i traci trzy punkty do ósmego Oskarshamn. Gospodarze wygrali trzy ostatnie mecze z rzędu i moim zdaniem mają duże szanse na wygranie kolejnego spotkania. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy.

Piłka Nożna – El. ME U19, godz. 11:00, Czarnogóra U19 – Chorwacja U19, typ: over 2.5, kurs: 2.10

Będzie to trzecia kolejka w grupie A, w której gospodarze zajmują ostatnie miejsce. W dwóch pierwszych meczach, Czarnogóra doznała dwóch porażek strzelając, tylko jednego gola. W przeciwieństwie do gospodarzy, Chorwacja bardzo dobrze rozpoczęła te eliminacje. Goście, wygrali dwa pierwsze mecze strzelając w nich aż dziewięć bramek i nie tracąc żadnej. Typuję, że w meczu padną więcej niż dwie bramki.

Piłka Nożna – El. ME U19, godz. 11:00, Cypr U19 – Wyspy Owcze U19, typ: 1, kurs: 1.95

W trzeciej kolejce grupy A, Cypr spotka się na własnym boisku z drużyną Wysp Owczych. Gospodarze, zajmują drugie miejsce, ale wyprzedzają gości, tylko lepszą różnica bramek. Obie drużyny w dwóch pierwszych meczach zdobyły po trzy punkty. Stawiam na zwycięstwo Cypru.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB