Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na poniedziałek 20.06.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na poniedziałek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Japonia – II Liga, godz. 12:00, Zwiegen Kanazawa – Okayama, typ: over 2.5, kurs: 2.10

Gospodarze w osiemnastu meczach zdobyli tylko jedenaście punktów i zajmują w tabeli ostatnie miejsce. W pięciu ostatnich meczach nie zanotowali ani jednego zwycięstwa. W tym meczu Kanazawa spotka się z drużyną Okayamy, która gra bardzo ofensywnie i zajmuje czwarte miejsce. Goście są faworytami tego meczu i są w stanie strzelić kilka bramek. Gospodarze również mogą odpowiedzieć, dlatego stawiamy, że w meczu będzie powyżej dwóch goli.

Białoruś, godz. 15:00, Soligorsk – Isloch Mińsk, typ: 1 HT, kurs: 2.25

Soligorsk zajmuje szóste miejsce i wyprzedza gości o trzy punkty. Gospodarze co sezon zajmują miejsca w czołówce białoruskiej pierwszej ligi i oprócz BATE i Dynama Mińsk należą do najbardziej utytułowanych klubów na Białorusi. Na pewno szósta pozycja, to nie jest szczyt marzeń jeżeli chodzi o kibiców tej drużyny, ale wszystko wskazuje na to, że gospodarze będą piąć się w górę tabeli. W pięciu ostatnich meczach wygrali cztery spotkania. Zwłaszcza u siebie grają bardzo dobrze, wygrywają mecze i strzelają dużo goli. Goście zajmują dziewiąte miejsce i jest to drużyna bardzo groźna i solidna nawet na wyjeździe. Mimo to Soligorsk jest faworytem tego meczu, dlatego stawiamy, że gospodarze będą prowadzić do przerwy.

Szwecja – III Liga Północ, godz. 19:00, Umea – IFK Luleaa, typ: 1 HT, kurs: 1.95

Umea, po dziewięciu kolejkach zajmuje czwarte miejsce z dorobkiem siedemnastu punktów. Gospodarze zwłaszcza u siebie grają bardzo dobrze i przede wszystkim są skuteczni. Wyprzedzają gości aż o dziesięć punktów i są zdecydowanymi faworytami tego meczu. IFK Luleaa plasuje się na przedostatnim miejscu z dorobkiem siedmiu punktów. Wszystko wskazuje na to, że Umea wygra to spotkanie. Typujemy, że gospodarze będą prowadzić do przerwy.

Tenis – Mediolan, godz. 10:00, D. Gimeno – Traver – B. Rola, typ: over 2.5 seta, kurs: 2.10

W 1/16 turnieju w Mediolanie Hiszpan Gimeno – Travel spotka się ze Słowakiem Rolą. Nieznacznie faworytem tego meczu jest Słowak, ale mecz na pewno będzie bardzo wyrównany. Typujemy, że spotkanie zakończy się w trzech setach.

Tenis – Mediolan, godz. 10:00, K. Coppejans – M. Donati, typ: over 2.5 seta, kurs: 2.05.

Faworytem tego spotkania jest przedstawiciel gospodarzy Donati. Włoch zajmuje wyższą pozycję w rankingu ATP. W ostatnich pięciu meczach wygrał cztery spotkania, chociaż były to zwycięstwa na mało znaczących turniejach. Belg na pewno nie będzie wygodnym przeciwnikiem i możliwe jest, że może wygrać jednego seta. Typujemy, że mecz zakończy się wynikiem trzysetowym.