Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na poniedziałek 30.05.

Zapraszamy Was do typów ryzyk-fizyk na poniedziałek. Pamiętajcie o tym, aby takie typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Tenis – French Open, godz. 13:00, D.Thiem – M.Granollers-Pujol, typ: over 3.5 seta, kurs: 2.25
Zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest młody Austriak. Dla Granollers-Pojola jest to specyficzny turniej. Na początku nadspodziewanie łatwo pokonał niezłego przecież Fogniniego. Następnie w trzeciej partii przy prowadzeniu Hiszpana 2:0 z powodu urazu mecz zakończyć musiał Mahut. Ostatnią rundę przeszedł nie wychodząc nawet na kort bowiem z powodu kontuzji z turnieju wycofał się Nadal. Thiem wygrywa w tym sezonie mecz za meczem i dziś również zapewne wygra, jednak często pozwala swoim rywalom na zbyt wiele, a zmęczenie daje mu się czasem we znaki. Warto zaryzykować typ, że Hiszpan urwie tutaj seta.

Tenis – French Open, godz. 14:00, C.Suarez Navarro – Y.Putintseva, typ: over 2.5 seta, kurs: 2.50
Putintseva idzie przez turniej jak burza. Jak do tej pory nie straciła nawet seta i dochodząc do czwartej rundy osiągnęła jak do tej pory swój najlepszy wynik w turniejach Wielkiego Szlema. Faworytką dziś jest jednak bardziej doświadczona Hiszpanka, której jednak zwycięstwa nie przychodziły tak łatwo. Zapewne czuje zmęczenie niemal trzygodzinnym pojedynkiem z Cibulkovą. Obie tenisistki maja nieco powyżej 160 cm wzrostu i chociażby z tego powodu nie mogą straszyć serwisem. Zapowiada się na wyrównane spotkanie, w którym bardzo prawdopodobne są trzy sety.

Tenis – French Open, godz. 15:30, V.Williams – T.Bacsinszky, typ: 1, kurs: 2.75
Obie tenisistki radzą sobie w tym turnieju bardzo dobrze. Venus nieco męczyła się w ostatniej rundzie z reprezentantką gospodarzy Cornet, jednak decydującego trzeciego seta wygrała do zera. Dziś na jej drodze stanie Szwajcarka Bacsinszky, z którą do tej pory mierzyła się dwa razy i za każdym razem wychodziła z tego pojedynku zwycięsko. Venus ma już niestety bliżej końca kariery ale jest w stanie na jeszcze jeden zryw. Będzie to wyrównany mecz, w którym każdy wynik jest możliwy, a my typujemy Amerykankę.

Piłka nożna – Towarzyskie, godz. 21:00, Francja – Kamerun, typ: BTS, kurs: 2.50
Francja ma potężny potencjał w ofensywie co pokazywała w większości sparingowych spotkań w ostatnim czasie. W parze ze skutecznością nie szła jednak żelazna obrona i pozwalali swoim rywalom na stwarzanie sobie okazji bramkowych. Stąd własnie wysokie wyniki w meczach, w których trafiały dwie drużyny. Niewątpliwie faworytem do zwycięstwa są tutaj Francuzi i zapewne tak się ten mecz skończy. Całkiem jednak możliwe, że tak jak w poprzednich spotkaniach nieco luźniej podejdą do zadań defensywnych i pozwolą swoim rywalom na trafienie w tym meczu.

Piłka nożna – Hiszpania, godz. 20:15, Real Madryt B – UCAM Murcia, typ: over 2.5, kurs: 2.02
Półfinałowe spotkanie barażów o awans do Segunda Division. Pierwsze spotkanie na własnym boisku wygrała drużyna z Murcii i przed rewanżem ma zaliczkę 2:1. Ciężko powiedzieć kto z tej pary ma szanse na awans ale nas zainteresowały w tym spotkaniu bramki. W meczach jednych i drugich pada sporo bramek. Szczególnie wysokie wyniki można oglądać w meczach rezerw Realu. Dziwi trochę taki wysoki kurs, zapewne jest spowodowany stawką spotkania, ale tym bardziej warto skorzystać z tego typu.

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.