Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na sobotę 11.06.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na sobotę. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Piłka nożna – ME, godz. 21:00, Anglia – Rosja, typ: 1, kurs: 1.95
Anglicy doczekali się ciekawej drużyny z kilkoma utalentowanymi zawodnikami. W sparingowych spotkaniach prezentowali się bardzo dobrze pokazując ofensywną i ciekawą piłkę. Potrafili pokonać Niemców i Francuzów. Rosjanie to solidna drużyna jednak dziś faworytem są Anglicy i uważamy, że są w stanie udźwignąć ciężar tej presji.

Piłka nożna – Hiszpania, godz. 19:00, Gimnastic – Osasuna, typ: x2, kurs: 1.90
Rewanżowe spotkanie półfinałowe baraży o awans do Primera Division. Po pierwszym spotkaniu goście z Pampeluny mają zaliczkę 3:1. Presja gonienia wyniku jest na gospodarzach. Wprawdzie w przekroju całego sezonu Gimnastic nie przegrywał spotkań na własnym stadionie, jednak większość tych gier to były remisy. Osasuna jest w bardzo dobrej formie i wcale nie stoi na przegranej pozycji.

Koszykówka – Włochy, godz. 20:45, Milano – Reggiana, typ: 1 (-7.5), kurs: 1.95
Piąte spotkanie finałowe i rywalizacja powraca do Mediolanu. Faworytem do zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu jest drużyna Milanu. W pierwszym spotkaniu u siebie odnieśli oni zwycięstwo 7 punktami, w drugim natomiast doszło do małej deklasacji i goście przegrali różnicą aż 21 punktów. Dziś może aż takiej demolki nie będzie, jednak gospodarze pewnie wygrają to spotkanie przynajmniej ośmioma punktami.

Tenis – Stuttgart, godz. 13:30, J.Del Porto – P.Kochlshreiber, typ: 2, kurs: 2.10
Półfinał turnieju w Stuttgarcie. Kochlshreiber idzie przez turniej jak burza i nie oddał jeszcze nawet seta. Del Potro z kolei już dwa razy musiał się męczyć w trzysetowym pojedynku. Obaj spotkali się już w tym roku i górą był Kohlshreiber. Było to wprawdzie na ceglanych kortach ale publiczność wspierała Niemca i dziś będzie mógł liczyć na to ponownie.

Tenis – Hertogenbosch, godz. 11:30, M.Brengle – C.Vandeweghe, typ: 1 (+4.5 gema), kurs: 1.90
Faworytką tego spotkania jest Vandeweghe, która idzie przez turniej jak burza a do tego lubi trawiaste korty. Brengle doszła do półfinału nie bez problemów, jednak w dzisiejszym spotkaniu nie stoi na straconej pozycji. Ostatnie dwa spotkania z Vandeweghe wygrała w dwóch setach i widać, że ma na nią patent. Jeśli dziś przegra to na pewno podejmie walkę i będzie w stanie pokryć taki handicap.

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.