Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na sobotę 23.07.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na sobotę. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Piłka nożna, Austria – Bundesliga, godz. 18:30, SK Sturm Graz – FC Salzburg, typ: under 2.5, kurs: 2.00
Pierwsza kolejka spotkań austriackiej Bundesligi i wyjazdowe spotkanie mistrza kraju Salzburga w Grazu. Piłkarze Salzburga po zwycięstwie w dwumeczu z Liepają myślami będą bardziej przy czekającym ich za 3 dni spotkaniu z Partizani w 3 rundzie kwalifikacji Ligi Mistrzów. Dzisiaj trener prawdopodobnie będzie oszczędzał siły swoich podstawowych zawodników. Ostatnie mecze pomiędzy tymi zespołami były dosyć underowe i naszym zdanie dzisiaj będzie podobnie.

Piłka nożna, Austria – Bundesliga, godz. 16:00, Rapid Wiedeń – SV Ried, typ: 2 lub 3 gole, kurs: 2.05
Ried to najsłabiej grający na wyjazdach zespół austriackiej Bundesligi ubiegłego sezonu. Pierwszą kolejkę spotkań w obecnym sezonie zaczynają od spotkania z wicemistrzem kraju, który wygrywając tydzień temu w sparingowym spotkaniu z Chelsea, wysłał swoim ligowym rywalom wyraźny sygnał, że jest dobrze przygotowany do nowego sezonu. Stawiamy na 2 lub 3 gole w tym spotkaniu.

Piłka nożna, Austria – Bundesliga, godz. 18:30, SCR Altach – Wolfsberger AC, typ: X HT, kurs: 2.10
Altach i Wolfseberger zakończyły ostatni sezon austriackiej Bundesligi odpowiednio na 8 i 6 miejscu. Początek nowego sezonu w tej lidze charakteryzuje mała liczbą strzelanych bramek. Goście będą skoncentrowani głównie na obronie dostępu do własnej bramki. Stawiamy na wynik remisowy do przerwy.

Piłka nożna, Rosja – Dywizja 1, godz. 18:00, Baltika Kaliningrad – FK Yenisey, typ: X HT, kurs: 1.95
Rosyjska Dywizja 1 i mecz wicelidera z Kaliningradu z zespołem FK Yenisey, który z 1 punktem na swoim koncie zajmuje obecnie 16. miejsce w tabeli. W spotkaniach pomiędzy obiema drużynami zwykle nie pada zbyt wiele bramek. Goście przyjadą do Kaliningradu przede wszystkim nie przegrać. Remisując do przerwy będą mieli dużą szansę, aby tak właśnie się stało.

Piłka nożna, Rosja – Dywizja 1, godz. 17:30, Spartak Nalchik – Sokolov Saratov, typ: X HT, kurs: 2.00
Beniaminek nie strzelił jeszcze bramki w obecnych rozgrywkach i dzisiaj także będzie mu trudno dokonać tej sztuki, bowiem zespół z Saratova koncentruje się przede wszystkim na tym, aby nie stracić bramki. Wynik remisowy po pierwszych 45 minutach jest bardzo prawdopodobny.

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.