Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na sobotę 25.06.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na sobotę. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Piłka nożna – Japonia, godz. 12:00, Kashima – Avispa Fukuoka, typ: 1 (-1.5), kurs: 1.95
Spotkanie lidera z ostatnią drużyną w tabeli. Kashima jest w bardzo dobrej formie i kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Avispa jako beniaminek nie ma łatwego życia i jak na razie płaci frycowe. Gracze z Fukuoki odnieśli zaledwie 2 zwycięstwa i strzelili jak na razie najmniej bramek w lidze. To Kashima będzie dyktować warunki tego spotkania i jest w stanie wygrać ten mecz dwoma bramkami.

Piłka nożna – ME, godz. 18:00, Walia – Irlandia Północna, typ: over 1.5, kurs: 2.00
Dla każdego z tej pary awans do ćwierćfinału będzie ogromnym sukcesem. Walia wygrywając grupę z Anglikami pokazała, że nie boi się nikogo. Irlandia stosuje ultra defensywną taktykę, a z taką drużyną przebojowym Walijczykom jeszcze nie przyszło się mierzyć. Mimo tego stawiamy w tym spotkaniu na Garetha Bale’a i spółkę.

Piłka nożna – ME, godz. 15:00, Szwajcaria – Polska, typ: Polska – over 2.5 ŻK kurs: 2.20
Nasza reprezentacja dawno nie miała tak udanego turnieju jednak prawdziwy sprawdzian przychodzi dopiero dziś kiedy to w pierwszej pucharowej rundzie zmierzymy się ze Szwajcarami. Nasi zawodnicy kiedy trzeba, a czasami kiedy nie trzeba nie patyczkują się z rywalami i łapią sporo kartek. W meczu jakiego nie grali jeszcze nigdy w życiu nie odstawią nogi w żadnej sytuacji i sędzia będzie zmuszony pokazać biało czerwonym kilka kartek.

Piłka nożna – ME, godz. 21:00, Chorwacja – Portugalia, typ: BTS, kurs: 2.00
Jeden z ciekawiej zapowiadających się pojedynków tych mistrzostw. Portugalia zawodziła w grupie ale ostatecznie udało jej się wskoczyć do fazy pucharowej. Chorwaci po zwycięstwie w grupie nad Hiszpanią wyrośli na jednego z faworytów do strefy medalowej. W obu drużynach drzemie spory potencjał i naszym zdaniem zawodnicy obu drużyn wpiszą się na listę strzelców.

Piłka nożna – ME, godz. 15:00, Szwajcaria – Polska, typ: X HT, typ: 1.90
Polacy przeobrazili się z drużyny, która w eliminacjach zachwycała atakiem i tą formacja nadrabiała braki w tyłach. Na dzisiejsze spotkania być może Nawałka przygotował podobny plan jak z Niemcami czyli bardzo ostrożna pierwsza połowa i śmielsze ataki po przerwie. Szwajcarzy potrafią zdominować posiadanie piłki jednak nie przekłada się to na sytuacje bramkowe. Naszym zdaniem bardzo prawdopodobny jest remis do przerwy.

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.