Typy na dziś: Ryzyk-Fizyk na środę 17.02.

Zapraszamy do typów ryzykownych na środę. Przypominamy o zredukowanej stawce na poniższe wydarzenia. Powodzenia!

Argentyna – godz.21:00, Defensa y Justicia – Atl. Rafaela, typ: 1, kurs: 2.05
Mecz z pewnością będzie wyrównany. Za gospodarzami przemawia własne boisko i dlatego też przed własną publicznością powinni ten mecz wygrać. W ostatnim meczu u siebie gospodarze wygrali z Atl.Rafaela 2:1 i niewykluczone, że podobnym rezultatem zakończy się to spotkanie.

Ekwador – Serie A, godz. 22:00, Fuerza – Mushuc Runa , typ: 1 , kurs: 2.10
Gospodarze po dwóch kolejkach zajmują dziewiątą pozycję w tabeli z trzema punktami. W ostatnim meczu u siebie wygrali z drużyną Aucas 2:1. Goście zajmują ostatnie miejsce. Przegrali dwa mecze z rzędu 1:3 i 0:3. Wszystko wskazuje na to, że drużyna Fuerzy wygra mecz.

Portugalia – II Liga , godz. 16:00, Atletico – V. Guimaraes B , typ: 1, kurs: 2.05
Atletico plasuje się w środkowej części tabeli II ligi portugalskiej zajmując czternastą pozycje. Wyprzedza drużynę gości o trzy punkty. Ostatnie dwa mecze, które Atletico rozegrało u siebie z drużyną Guimaraes B, wygrało 2:0 i 3:1. Mimo, że gospodarze nie są zdecydowanym faworytem to jednak powinni ten mecz wygrać.

Portugalia – II Liga , godz.16:00, Freamunde – Academico Viseu , typ: 1, kurs: 1,85
Gospodarze przegrali ostatnie dwa mecze z rzędu i dla nich ten mecz będzie meczem na przełamanie. Goście plasują się w środkowej części tabeli, w pięciu ostatnich meczach nie wygrali żadnego – trzy przegrali i dwa mecze zremisowali. Goście nie strzelają dużo bramek tym bardziej w spotkaniach wyjazdowych. Freamunde aby się jeszcze liczyć w lidze taki mecz musi wygrać.

Hej! Masz konto w Bet365? Nie? Przecież każdy musi je mieć!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.