Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na środę 31.08.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na środę. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Piłka nożna – mecze towarzyskie, godz. 18:00, Czechy – Armenia, typ: x2, kurs: 2.80
Ten mecz będzie przetarciem dla obu drużyn przed weekendowymi meczami w ramach kwalifikacji do MŚ, gdy Armenia zmierzy się z Danią, a Czechy z Irlandią Północną. Ostatni mecz tych drużyn zakończył się wyjazdowym zwycięstwem Ormian. Oba zespoły ostatnio zawodzą. Czesi w bieżącym roku zwyciężyli tylko 2 mecze: ze słabą Maltą i Rosjanami, którzy pamiętamy jak zaprezentowali się na Mistrzostwach Europy. Selekcjoner reprezentacji Armenii będzie musiał zgrywać skład od nowa, ponieważ z powodu braku udziału w Euro piłkarze nie grali ze sobą zbyt często. Paradoksalnie może się to przełożyć na plus, bo zapewne wystawi skład złożony z bardziej podstawowych piłkarzy. Czesi grają z reguły w lepszych klubach, mają w nogach mecze na Euro, a w związku z tym może pojawić się więcej rotacji w składzie. To wszystko sprawia, że goście nie stoją w tym spotkaniu na straconej pozycji i mogą wywalczyć przynajmniej remis.

Polska III Liga – Grupa IV, godz. 17:00, Cosmos Nowotaniec – Podlasie Biała Podlaska, typ: 1, kurs: 1.80
Klub z liczącego ok. 500 mieszkańców Nowotańca nadspodziewanie dobrze radzi sobie w III lidze. Po historycznym awansie włodarze klubu zakasali rękawy i dokonali kilku ciekawych wzmocnień. Do pewnego momentu mówiło się nawet o zainteresowaniu sprowadzeniem młodego zawodnika Stali Mielec, który był testowany także przez Lecha Poznań. Cosmos ma już na koncie zwycięstwo z Motorem Lublin, a w ciągu 5 kolejek przegrał tylko raz – z zajmującą pozycję wicelidera Garbarnią Kraków (jedyny gol spotkania padł dopiero w 87. minucie). Uważam, że zawodnicy Cosmosu okrzepli już na tyle, że poradzą sobie u siebie z drużyną Podlasia.

Piłka nożna – mecze towarzyskie, godz. 20:30, Albania – Maroko, typ: 1, kurs: 2.40
Albanii nie poszczęściło się na ME, ale pokazała charakter i zyskała swoich sympatyków w Europie. Maroko to solidna drużyna. 2 lata temu objął ją Badou Ezzaki, który wcześniej doprowadził tę reprezentację do drugiego największego sukcesu w jej historii – finału Pucharu Narodów Afryki w 2004 r. Jak wspominałem, drużyna prezentuje się solidnie, ale należy pamiętać, że najczęściej mierzy się z zespołami o wiele słabszymi i nie tak poukładanymi taktycznie. Dlatego w tym spotkaniu powziąłbym to ryzyko i postawił na Albańczyków.

Anglia – Checkatrade Trophy, godz. 20:45, Notts County – Hartlepool, typ: 1, kurs: 2.10
Hartlepool na ostatnich 10 spotkań wygrało raz. Poza tym to gospodarze wygrali 3 z ostatnich 5 spotkań między tymi drużynami. Należy tu dodać, że 2 przegrane mecze miały miejsce 3 lata temu, natomiast wszystkie wygrane Notts odniosło już w 2016 r. Uważam, że dzisiaj będzie podobnie.

Japonia – Nabisco Cup – Play Offy, godz. 12:00, Hiroshima – Gamba Osaka, typ: 2, kurs: 3.40
W 5 ostatnich meczach między tymi drużynami 3 razy wygrała Gamba, raz padł remis i tylko raz wygrali dzisiejsi gospodarze. Stąd też postawiłbym na drużynę gości, zwłaszcza biorąc pod uwagę tak wysoki kurs. Gamba wygrała 4 z ostatnich 5 meczów ogółem i 3 z 5 spotkań wyjazdowych. Hiroshima bilans ostatnich 5 meczów u siebie ma gorszy: 2 zwycięstwa, remis i 2 porażki. Uważam, że goście mogą wywieźć z Hiroshimy 3 punkty.

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.