Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na wtorek 05.07.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na wtorek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Tenis – Wimbledon, godz. 14:00, S.Halep – A.Kerber, typ: 1, kurs: 2.05
Halep w tym turnieju w końcu wygląda jak w najlepszych czasach. Gra pewnie i skutecznie oraz nie wybiera najprostszych rozwiązań. Kerber idzie przez turniej jak burza, ale trzeba przyznać, że na nikogo o podobnej klasie co Halep jeszcze nie trafiła. Na nas szczególne wrażenie zrobiło zwycięstwo Halep nad Madison Keys, która wymieniana była w gronie kandydatek do końcowego triumfu. Zapewne będzie to zacięty pojedynek, ale my stawiamy w nim na Rumunkę.

Tenis – Wimbledon, godz. 14:00, V.Williams – Y.Shvedova, typ: Over 2.5 seta, kurs: 2.38
Venus chociaż wciąż należy do czołówki kobiecego tenisa to jednak już nie gra tak jak kiedyś. Chociaż wciąż w największych turniejach radzi sobie całkiem nieźle to jednak co raz częściej jej spotkania to trzysetowe boje i nawet przeciwko przeciętnym rywalko traci sety. Shvedova gra turniej życia, pokonała dosyć gładko w poprzedniej rundzie Safarovą. Faworytką do awansu jest Williams, ale skoro Kasatkina czy Sakkari potrafiły urwać jej seta to tym bardziej zdolna do tego jest Shvedova.

Tenis – Wimbledon, godz. 15:30, D.Cibulkova – E.Vesnina, typ: DW 2:0, kurs: 2.00
Cibulkova radzi sobie jak na razie znakomicie na tym Wimbledonie. Pokonała już Bouchard, a wczoraj naszą Agnieszkę Radwańską. Vesnina również może mówić o udanym turnieju, a wczoraj sprawiła chyba małą niespodziankę eliminując z dalszej gry swoją deblową partnerkę Makarovą. Naszym zdaniem jednak to Cibulkova gra tutaj lepiej i jeśli tylko nie przeszkodzi jej zmęczenie ostatnim długim setem to powinna wygrać to spotkanie w dwóch setach, tak jak to już robiła nie raz z tą rywalką w swojej karierze.

Tenis – Wimbledon, godz. 15:30, S.Williams – A. Pavlyuchenkova, typ: 1 (-6.5), kurs: 2.00
Widać, że Serena jest w bardzo dobrej formie. Nie licząc spotkania z McHale, w którym straciła pierwszego seta i do samego końca toczył się wyrównany pojedynek, to pozostałe mecze bardzo pewnie rozstrzygała na swoją korzyść. Szczególnie drugie sety w każdym ze spotkań były jej popisami. Pavlyuchenkova gra niezły turniej. Pokonała m.in Bacsinszky czy świetną ostatnio Vandeweghe. Teraz przed nią zupełnie inna skala wyzwania bowiem po drugiej stronie siatki pojawi się sama Serena. Rosjanka niestety już nie raz pokazała, że ma w głowie kompleks tej rywalki i nawet będąc w dobrej formie oddawała mecze bez walki. Naszym zdaniem dziś zobaczymy kolejny pogrom.

Tenis – Brunszwik, godz. 15:30, M.Zverev – D.Brands, typ: 2, kurs: 2.00
Zverev pogubił gdzieś formę i przegrywa jak leci, od święta notując jakieś zwycięstwo. Brands ostatnio jest w dobrej formie, wygrał 5 z ostatnich 7 spotkań w tym właśnie ze swoim dzisiejszym rywalem Zverevem. Miało to miejsce w kwalifikacjach do Wimbledonu. Po w sumie zaciętym pojedynku 2:0 wygrał Brands. W lepszej formie ostatnio jest właśnie on, a do tego ma przewagę psychologiczną po niedawnym zwycięstwie nad Zverevem i to właśnie na niego warto dziś postawić.

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.