Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na wtorek 21.06.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na wtorek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Piłka nożna – ME, godz. 18:00, Ukraina – Polska, typ: 2, kurs: 2.00
Wszystko przemawia dziś za Polakami. Są w bardzo dobrej dyspozycji. Grają bardzo skoncentrowani w obronie, a zarazem spokojnie i na luzie. 4 punkty w pierwszych dwóch spotkaniach dodały naszym pewności siebie. Ukraina jest w odwrotnej sytuacji. Jako pierwsza reprezentacja pożegnała się z turniejem, są zdołowani i bez motywacji przed tym meczem. Warto postawić na 3 punkty naszej kadry.

Piłka nożna – ME, godz. 18:00, Irlandia Płn – Niemcy, typ: X HT, kurs: 2.20
Irlandczycy wciąż walczą o awans i zagrają tak jak w eliminacjach i do tej pory na Euro. Przeciwko Mistrzom Świata skupią się bez wątpienia na obronie i wybijaniu przeciwnika z rytmu. Niemcy przeciwko twardej obronie mają małe problemy i na razie nie wyglądają tak dobrze jak na turnieju w Brazylii. Warto zaryzykować, że brytyjski mur do przerwy wytrzyma bez straty.

Piłka nożna – ME, godz. 18:00, Irlandia Płn – Niemcy, typ: over 3.5 ŻK, kurs: 2.10
W tym meczu na pewno nie zabraknie walki. Przebieg gry można z góry przewidzieć: Niemcy będą utrzymywać się przy piłce, atakować a Irlandczycy ograniczą się do przeszkadzania. Czasami to przeszkadzanie nie będzie mogło być przeprowadzone w czysty sposób i sędzia będzie miał wiele okazji do pokazania kartoników. Wg nas linia bardzo niska i warto z niej skorzystać.

Piłka nożna – ME, godz. 21:00, Chorwacja – Hiszpania, typ: RzR Hiszpania (-1.5), kurs: 2.00
Przed jedną z bramek z Turcją Mistrzowie Europy wymienili 22 podania. Dziś to również oni powinni znacznie dłużej utrzymywać się przy piłce, a gra zapewne będzie głównie się rozgrywać na połowie Chorwatów. W pierwszych dwóch spotkaniach Hiszpanie wywalczyli aż 21 rzutów rożnych, a rywalom pozwolili tylko na 6. Oczywiście Chorwacja to mocniejszy przeciwnik niż dwaj poprzedni ale i tak powinni wygrać tę statystykę o dwa kornery.

Tenis – Eastbourne, godz. 13:00, D.Allertova – M.Lucic-Baroni , typ: DW 0:2, kurs: 2.00
Allertovej ten sezon pokrzyżowały kontuzje. Od końca marca rozegrała zaledwie 4 spotkania. Podczas French Open skreczowała już w pierwszej rundzie. Po powrocie na korty trawiaste nie wygrała jeszcze spotkania. Lucic-Baroni ma już 34 lata ale właśnie teraz przeżywa apogeum kariery. Jeszcze nigdy nie była w rankingu tak wysoko. Kwalifikacje przeszła jak burza i widać, że jest w formie. Naszym zdaniem wygra ten mecz w dwóch setach.

Każdy – Ty również! – musi mieć konto w Bet365!
Otwórz konto w bet365 już dzisiaj i zdobądź 100% Bonusu.