Typy na dziś: Ryzyk – Fizyk na wtorek 30.08.

Zapraszamy do Naszych typów ryzyk-fizyk na wtorek. Pamiętajcie o tym, aby ryzykowne typy grać po niższych stawkach. Powodzenia!

Finlandia – III Liga, gr.A, godz. 17:30, Gnistan – Kapa, typ: 1 HT, kurs: 1.90

Gospodarze prowadzą w grupie A i wyprzedzają o siedem punktów drugi Kufu-98. Goście zajmują ósme miejsce i będą mieli bardzo trudne zadanie, aby zdobyć w tym meczu chociażby jeden punkt. Stawiam na to, że Gnistan będzie prowadził do przerwy.

Irlandia – I Liga, godz. 21:00, Shamrock – Derry, przedział bramek 2-3, kurs: 1.95

Derry zajmuje trzecie miejsce i wyprzedza o dwa punkty gospodarzy, którzy zajmują czwartą pozycję. Mecze z udziałem tych drużyn są bardzo wyrównane i wszystko wskazuje, że i tym razem będziemy świadkami wyrównanego spotkania. Stawiam na przedział bramek 2-3.

Irlandia – I Liga, godz. 20:45, Cork – Bray, typ: 2 over 0.5, kurs: 2.05

Zdecydowanym faworytem tego meczu jest drużyna gospodarzy, która obecnie zajmuje drugie miejsce tuż za Dundalk. Goście zajmują dziewiąte miejsce. W ostatnich pięciu meczach Bray nie doznał porażki i w każdym z tych spotkań strzelał chociaż jedną bramkę. Może goście przegrają ten mecz i to nawet wysoko, ale jedną bramkę są w stanie strzelić.

Tenis – US Open, godz. 19:00, N.Gibbs – A. Krunic, typ: over 2.5 seta, kurs: 2.15

Faworytką tego spotkania jest wyżej notowana w rankingu WTA Amerykanka Gibbs. Nie znaczy to, że mecz będzie dla niej przebiegał łatwo i przyjemnie. Tenisistka z Serbii potrafi grać w tenisa i jeżeli przegra to spotkanie, to raczej nie do zera. Typuję, że mecz zakończy się wynikiem trzysetowym.

Tenis – US Open, godz. 17:00, L. Safarova – D. Gavrilova, typ: over 2.5 seta, kurs: 2.15

Chyba najbardziej wyrównana para wśród tych, które wystąpią w dniu dzisiejszym. Mecz powinna wygrać Gavrilova, ale na pewno nie w dwóch setach. Typuje, że mecz zakończy się wynikiem trzysetowym.