Typy na dziś – Singiel: AC Ajaccio – Sochaux

Typy na dziś – Singiel: AC Ajaccio – Sochaux
Oceń

Singla na piątek w dziesiąty dzień sierpnia zagramy we francuskiej Ligue 2. Zapraszamy i jak zwykle życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że w meczu AC Ajaccio z Sochaux padną mniej niż trzy bramki. Oba zespoły po dwóch kolejkach mają na koncie tylko po dwa gole  i widać, że wielką uwagę poświęcają defensywie.

Aż pięć z ostatnich sześciu spotkań na tym terenie kończyło się poniżej 3 goli. Liczymy, że dziś również kibice w Ajaccio nie zobaczą zbyt wielu bramek, a tablica wyników po ostatnim gwizdku nie pokaże wyniku, którego suma będzie większa od dwóch trafień.

A teraz UWAGA! Mamy dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

AC Ajaccio – Sochaux, typ: poniżej 2.5, kurs: 1.54.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Maximilian Wober oficjalnie w Sevilla FC https://t.co/AakEHwLEXC #picks

Kupon na środę 16.01. z kursem 3.39. https://t.co/mW6k3g0jkl #picks

Typy Australian Open: Andreescu – Sevastova https://t.co/PJKkZu7glP #picks

Load More…