Typy na dziś: Dubel na piątek 10.08.

Typy na dziś - Dubel dnia
Typy na dziś: Dubel na piątek 10.08.
Oceń

Dubla na piątek w 10. dzień sierpnia zagramy w szwedzkiej ekstraklasie oraz w 4. lidze w Niemczech w konferencji bawarskiej. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.21.


Stawiamy, że wyjazdowe spotkanie z najgorszą drużyną ekstraklasy w Szwecji wygra Malmoe. To raczej pewniak, bo Dalkurd zwyczajnie nie pasuje do tych rozgrywek. Jest tak słaby, że nawet nie opłaca się stawiać, że spadną do niżej ligi.

W drugim meczu Dubla stawiamy BTS w starciu Schalding z rezerwami Bayernu. Wszystkie z ostatnich czterech spotkań na tym terenie kończyły się wynikiem, w którym każda z drużyn zdobędzie bramkę. Liczymy dziś na taki sam scenariusz.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.21, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Maximilian Wober oficjalnie w Sevilla FC https://t.co/AakEHwLEXC #picks

Kupon na środę 16.01. z kursem 3.39. https://t.co/mW6k3g0jkl #picks

Typy Australian Open: Andreescu – Sevastova https://t.co/PJKkZu7glP #picks

Load More…