Typy na dziś – Singiel: Djurgarden – AIK Sztokholm

Oceń

Singla na niedzielę 21. dzień października zagramy w szwedzkiej Allsvenskan, w której dziś zostanie rozegranych aż pięć spotkania 26. kolejki. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że AIK Sztokholm pokona na wyjeździe Djurgarden. Goście są liderem rozgrywek i po wczorajszej porażce z Hammarby, będą mieli okazję odskoczyć wiceliderowi na 11 punktów. Oczywiście aby tego dokonać, będą musieli wygrać na Tele2 Arenie.

Gospodarze grają w kratkę i co ciekawe więcej punktów zdobyli na wyjazdach (21), niż przed własnymi kibicami (16). Obecnie zajmują miejsce w środku tabeli i to chyba odpowiednie miejsce dla ligowego średniaka.

AIK wygrał na tym terenie cztery z sześciu ostatnich spotkań. Liczymy, że lider pokaże się dziś z dobrej strony i trzy punkty pojadą do Solnej.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Djurgarden – AIK Sztokholm, typ: 2, kurs: 1.95.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB