Typy na dziś – Singiel: Hiszpania – Chorwacja

Typy na dziś

Singla na wtorek 11. dzień września zagramy w Lidze Narodów. Ponownie poza tymi rozgrywkami niewiele jest do grania w świecie piłki nożnej. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że w meczu Hiszpanii z Chorwacją każda z drużyn zdobędzie przynajmniej jedną bramkę, czyli znów liczymy na BTS.

Hiszpanie wygrali ostatnio na wyjeździe z Anglią 2:1, a Chorwaci w towarzyskiej potyczce zremisowali 1:1 w Portugalii. W ostatnim pojedynku między tymi drużynami na Euro 2016 Chorwacja wygrała 2:1. Może dziś nie wygra, ale liczymy, że zdobędzie przynajmniej jedną bramkę. O gola dla Hiszpanii jesteśmy spokojni.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Hiszpania – Chorwacja, typ: BTS, kurs: 2.12.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Piątek 24.01.
https://youtu.be/PZ2hcQxd0ws
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01.E24. https://open.spotify.com/episode/2L89yNRfu4RXzblJlpCOdf?si=10zZut2DT4Cq8fe13h6Wrw #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Podcast #kasujemy S01.E24. Zapraszamy do wysłuchania. #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=e4a7538e-1ac6-4c19-9b1c-c24ad4266fce

Load More…