Typy NFL: Oakland Raiders – Los Angeles Rams

Typy NFL: Oakland Raiders – Los Angeles Rams
Oceń

W NFL zostanie dziś dokończona 1. seria spotkań nowego sezonu. Z dwóch zaplanowanych na dzisiejszą noc meczów, wybraliśmy potyczkę w Kalifornii, gdzie dojdzie do ciekawego pojedynku.


Stawiamy, że Los Angeles Rams wygrają na wyjeździe z Oakland Raiders pokrywając handicap -3.

W Oakland mają nowego trenera Johna Grudena, który kiedyś poprowadził Raiders do gry w Super Bowl. Drugie rządy Grudena w Oakland zaczęły się od zgrzytów, bowiem klub nie chciał zapłacić nowego kontraktu swojej gwieździe (linebacker Khalil Mack), którego wytransferowano do Chicago. W szatni Raiders zawrzało i o dobrej atmosferze na starcie sezonu szybko zapomniano.

Z drugiej strony LA Rams to ekipa typu All Stars. W przerwie między sezonami zakontraktowali wielkie gwiazdy zarówno w defensywie jak i ofensywie. Zapłacono porządnie pieniądze jednemu z najlepszych graczy formacji obrony Aaron’owi Donaldowi. Można powiedzieć, że Rams mają wszystko poukładane jak należy. Jednak większość gwiazd nie grała ze sobą żadnego meczu. W preseason najlepsi zawodnicy nie grali i pozostaje pytanie, czy samymi treningami można z gwiazd zrobić drużynę.

Stawiamy, że mimo pewnych słabości Rams wygrają w Oakland różnicą przynajmniej czterech punktów.

Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NHL: Colorado Avalanche – St. Louis Blues https://t.co/erCYqcUkNk #betting

Kupon na sobotę 16.02. z kursem 4.37. https://t.co/sImf61QiwI #betting

Overy na sobotę 16.02. https://t.co/XvRRNQBT78 #betting

Load More…