Typy na dziś – Singiel: Middlesbrough – Wigan

Typy na dziś – Singiel: Middlesbrough – Wigan
Oceń

Singla na sobotę 10. dzień listopada zagramy w angielskiej The Championship, w której zostanie rozegrana 17. kolejka spotkań. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że Middlesbrough pokona u siebie Wigan. Goście są jedną z najgorszych drużyn tel ligi w klasyfikacji meczów wyjazdowych. Na osiem meczów rozegranych na obcych stadionach przegrali aż siedem razy i tylko raz zdobyli trzy punkty (3:0 ze Stoke).

Middlesbrough nie wygrał na własnym stadionie czterech meczów z rzędu. Ostatni raz gospodarze zdobyli komplet punktów przed swoją widownią 19. września. Uważamy, że dziś ta niechlubna seria zostanie przerwana i trzy punkty zostaną na Riverside.

Lepszego rywala na przełamanie Middlesbrough nie mogło sobie wyobrazić, bo Wigan podczas czterech ostatnich wizyt na tym stadionie, nie zdobyło nawet jednego gola.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł. Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===. (hasło: tylkopilka).

Middlesbrough – Wigan, typ: 1, kurs: 1.65. 

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy tenisowe: Denis Kudla – Mikhail Kukushkin https://t.co/XIY7Rxvsq0 #betting

Kupon na poniedziałek 18.02. z kursem 3.75. https://t.co/g0V74FgX5S #betting

Overy na poniedziałek 18.02. https://t.co/yV4rM8WeLk #betting

Load More…