Typy na dziś: Singiel na czwartek 12.04.

Oceń

Singla na czwartek zagramy w Pucharze Danii, w którym zostanie dziś rozegrane jedno spotkanie ćwierćfinałowe. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Stawiamy, że w meczu Hobro z Midtjylland padną przynajmniej trzy bramki. W ostatnich pięciu potyczkach tych ekip na DS Arena aż cztery razy linia 2.5 goli była pokrywana. Midtjylland lubi grać tutaj i przeważnie punktuje na tym terenie. Można zagrać czystą „dwójkę”, ale… jest to puchar, a więc może dojść do dogrywki itp.

Naszym zdaniem lepiej postawić tu na powyżej 2.5 gola, bo bramek w tym meczu może być sporo.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Hobro – Midtjylland, typ: powyżej 2.5 goli, kurs: 1.75.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na niedzielę 24.03. z kursem 3.71. https://t.co/GsvlL30NEK #betting

Singiel na dziś: Boston Celtics – San Antonio Spurs https://t.co/oenjrxhunE #betting

Overy na niedzielę 24.03. https://t.co/lE8Oox2ZUs #betting

Load More…