Typy na dziś: Singiel na niedzielę 13.05.

Oceń

Singla na niedzielę w 13. dzień maja zagramy dość nietypowo, bo w polskiej Ekstraklasie, która wkracza w decydującą fazę rozgrywek. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że Legia wygra u siebie mecz z Górnikiem Zabrze. To bardzo łatwy typ, bo będąc o krok od tytułu mistrzowskiego nie popełnia się głupich błędów. Trzeba wygrać i… być może dziś poznamy zwycięzcę tej nieprzewidywalnej ligi.

Legia jest na tyle dojrzałą drużyną, że nawet z tymczasowym trenerem jest w stanie pokonać Górnika i czekać na wieści z Lubina, gdzie swój mecz rozegra Jagiellonia.

W tym typie stawiamy „jedynkę”, a tak na marginesie uważamy, że dziś Legia zapewni sobie kolejne mistrzostwo Polski. Zobaczycie!

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Legia Warszawa – Górnik Zabrze, typ: 1, kurs: 1.63.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NHL: Edmonton Oliers – Los Angeles Kings https://t.co/E1LGpINUGY #betting

Overy na wtorek 26.03. https://t.co/UZk6IHuyOS #betting

Pewniaki na wtorek 26.03. https://t.co/oJuq7slCeH #betting

Load More…