Typy na dziś: Singiel na niedzielę 3.06.

Typy na dziś: Singiel na niedzielę 3.06.
Oceń

Singla na niedzielę 3. dzień czerwca zagramy w białoruskiej Wyszejszaja Liha. Jednak podobniej jak wczoraj, jeśli nie musicie, nie grajcie dziś, bo oferta piłkarska znów nie zachwyca. Mimo to, my jak zawsze coś znajdziemy i zaproponujemy do obstawienia.

Stawiamy dziś, że w meczu Torpeda Zhodino ze Słuckiem padną mniej niż trzy bramki. Obie drużyny zajmują miejsce w środku tabeli, w której są sąsiadami. Ostatnie cztery pojedynki między tymi drużynami na Stadion Torpedo zakończyły się poniżej linii 2.5 gola. Uważamy, że dziś worek z bramkami się nie rozwiąże i znów padnie tu mało bramek.

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Zhodino – Slutsk, typ: poniżej 2.5 gola, kurs: 1.50.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Maximilian Wober oficjalnie w Sevilla FC https://t.co/AakEHwLEXC #picks

Kupon na środę 16.01. z kursem 3.39. https://t.co/mW6k3g0jkl #picks

Typy Australian Open: Andreescu – Sevastova https://t.co/PJKkZu7glP #picks

Load More…