Typy na dziś: Singiel na niedzielę 4.02.

Typy na dziś: Singiel na niedzielę 4.02.
Oceń

Singla na niedzielę zagramy we francuskiej Ligue 1, w której dojdzie dziś do spotkania na szycie w ramach 24. kolejki spotkań. Wybraliśmy typ, który powinien przynieść zysk. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że starciu Monaco z Lyonem kibice zobaczą powyżej 2.5 goli. W pięciu ostatnich spotkaniach między tymi drużynami linia 2.5 była pokrywana i to kilka razy z nawiązką.

To nie są zwykłe pojedynki. Obie drużyny pretendują do miana tej drugiej po PSG i na pewno walki tu nie zabraknie. A że Monaco już nie jest tak szczelne w obronie jak przed rokiem, liczymy, że Lyon znajdzie drogę do bramki gości, co pozostawi gospodarzom za zadanie strzelenie tylko dwóch goli do pokrycia linii 2.5.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Monaco – Lyon, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.57.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy na rzuty rożne: Benfica – Porto https://t.co/OBwx1PpjQ2 #picks

Typy na rzuty rożne: Alkmaar – Vitesse https://t.co/ksYZ6IFkH5 #picks

Dubel na wtorek 22.01. z kursem 2.22. https://t.co/wzdHogP7wZ #picks

Load More…