Typy na dziś: Singiel na niedzielę 8.04.

Oceń

Singla na niedzielę zagramy w angielskiej Premier League. Postawimy dziś na drużynę, która nas kilka razy zawiodła, ale też wiele razy dała nam zarobić. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli pokaźnych wygranych od bukmacherów.

Stawiamy, że Arsenal pokona dziś na Emirates Stadium Southampton. Kanonierzy na własnym obiekcie wygrali cztery ostatnie mecze, w tym dwa ligowe. Widać, że Arsenal łapie formę jak zwykle na zakończenie sezonu, kiedy już szanse na mistrzostwo dawno zostały stracone. Jednak ekipa z Londynu musi dziś wygrać, aby trzymać miejsce gwarantujące udział w europejskich pucharach.

Świeci mają na koncie dwie porażki wyjazdowe z rzędu i nie sądzimy, aby mogli dziś zdobyć choć punkt na obiekcie Arsenalu.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Arsenal – Southampton, typ: 1, kurs: 1.60.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na niedzielę 24.03. z kursem 3.71. https://t.co/GsvlL30NEK #betting

Singiel na dziś: Boston Celtics – San Antonio Spurs https://t.co/oenjrxhunE #betting

Overy na niedzielę 24.03. https://t.co/lE8Oox2ZUs #betting

Load More…