Typy na dziś: Singiel na piątek 18.05.

Oceń

Singla na piątek 18. dzień maja zagramy w duńskiej ekstraklasie, w której walka o tytuł mistrzowski wkracza w decydującą fazę. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że w meczu FC Kopenhaga – Midtjylland padną przynajmniej trzy bramki. Gospodarze walczą o prawo gry w Lidze Europy, a goście wyciągają rękę po złote medale i jeśli chcą zaskoczyć stołeczne Brondby muszą to spotkanie wygrać. Nie będzie o to łatwo, bo Kopenhaga to solidna drużyna.

Po ostatnim niskim wyniku Midtjylland (wygrana 1:0 z Brondby) kursy na liczbę bramek poszybowały w górę. Świetnie. Chętnie z tego skorzystamy, bo w ostatnich dziewięciu pojedynkach na tym stadionie między tymi drużynami linia 2.5 była pokrywana. Dziś również zostanie pokryta, bo spodziewamy się przynajmniej trzech trafień.

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

FC Kopenhaga – Midtjylland, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.63.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NHL: Edmonton Oliers – Los Angeles Kings https://t.co/E1LGpINUGY #betting

Overy na wtorek 26.03. https://t.co/UZk6IHuyOS #betting

Pewniaki na wtorek 26.03. https://t.co/oJuq7slCeH #betting

Load More…