Typy na dziś: Singiel na piątek 4.05.

Oceń

Singla na piątek zagramy w grupie mistrzowskiej bułgarskiej ekstraklasy. Wybraliśmy mecz, który powinien przynieść zysk. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Rzadko gramy w Bułgarii, ale z wielu meczów, które dziś zostaną rozegrane na świecie, w tym widzimy największą wartość do zagrania Singla.

W sporcie ogromną, wręcz gigantyczną cechą jest motywacja. Tu mamy do czynienia z drużyną, która będzie zmotywowana, aby zachować trzecie miejsce w tabeli, gwarantujące grę w europejskich pucharach oraz ekipą, która już o nic nie walczy, nic nie musi i raczej myślami jest już na wakacjach.

Tą pierwszą jest oczywiście Levski, a drugą Botew. Stawiamy, że gospodarze wygrają to spotkanie z jednego powodu – muszą dziś zgarnąć trzy punkty! Muszą!

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Levski – Botev Plovdiv, typ: 1, kurs: 1.55.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NHL: Edmonton Oliers – Los Angeles Kings https://t.co/E1LGpINUGY #betting

Overy na wtorek 26.03. https://t.co/UZk6IHuyOS #betting

Pewniaki na wtorek 26.03. https://t.co/oJuq7slCeH #betting

Load More…