Typy na dziś: Dubel na piątek 4.05.

Typy na dziś - Dubel dnia
Oceń

Typy do Dubla na piątek w 4. dzień maja wybraliśmy z austriackiej 2. ligi oraz ukraińskiej ekstraklasy. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.18. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.


Stawiamy, że w meczu Ried z Linzem padną więcej niż dwa gole. W czterech z pięciu ostatnich potyczkach między tymi ekipami, linia 2.5 była pokrywana. Liczymy, że dziś obie drużyny znów stworzą dobre widowisko z przynajmniej trzema bramkami. Typ bardzo prawdopodobny.

W drugim meczu Dubla stawiamy, że Dynamo Kijów pokona Mariupol różnicą przynajmniej dwóch goli. W ostatnim spotkaniu tych zespołów padł wynik 5:1 dla Kijowa. Dodajmy do tego, że Mariupol gra fatalnie na wyjazdach i mamy pokryty handicap -1.5.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.18, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NHL: Edmonton Oliers – Los Angeles Kings https://t.co/E1LGpINUGY #betting

Overy na wtorek 26.03. https://t.co/UZk6IHuyOS #betting

Pewniaki na wtorek 26.03. https://t.co/oJuq7slCeH #betting

Load More…