Typy na dziś: Singiel na piątek 8.06.

Typy na dziś: Singiel na piątek 8.06.
Oceń

Singla na piątek 8. dzień czerwca zagramy w towarzyskim meczu Polska – Chile, który rozegrany zostanie dziś wieczorem w Poznaniu. Dla Polaków to przedostatni sprawdzian przed wyjazdem na mundial do Rosji.

Stawiamy, że biało-czerwoni nie wygrają tego sparingu. Po mocnych treningach w Arłamowie, piłkarze Adama Nawałki mają prawo czuć zmęczenie. Za pewnie z telewizora usłyszymy wyrażenie „brak świeżości” przynajmniej 50 razy. Trochę w tym prawdy jest i dlatego uważamy, że Polacy nie wygrają. Remis chyba jest bardzo prawdopodobny, ale nie zdziwimy się, jak mecz wygrają szalenie dobrzy technicznie Chilijczycy.

Na Mundial Fortuna daje…. 150 zł w postaci zakładu bez ryzyka. Więcej już nie będzie. Dlatego jeśli nie masz konta w Fortunie, musisz skorzystać. 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 150 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Polska – Chile, typ: X2, kurs: 1.83.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Berdych – Schwartzman https://t.co/Xr4tAI5FWR #picks

Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Toronto Maple Leafs https://t.co/WtLsFBNZY9 #picks

Overy na czwartek 17.01. https://t.co/B8uI8nLPiR #picks

Load More…