Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 4.06.

Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 4.06.
Oceń

Singla na poniedziałek 4. dzień czerwca zagramy w irlandzkiej Premier Division. Jednak na Waszym miejscu, byśmy odpuścili dziś granie, bo nie ma zbyt wielu ciekawych piłkarskich pojedynków, wartych ryzyka.

My jednak jak co dzień zaproponujemy coś do zagrania. Stawiamy, że Cork City pokona Derry City różnicą przynajmniej dwóch bramek. Cork wygrał u siebie wszystkie dziewięć spotkań w tym sezonie. To, że dziś wygra jest raczej pewne, jednak my uważamy, że pokonają rywala wysoko, bo goście słabo spisują się na wyjazdach. Ostatnie dwa mecze wyjazdowe przegrali 0:4 i 2:5, dlatego liczymy na swoisty hattrick.

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Cork City – Derry City, typ: 1 (handicap 0:1), kurs: 2.01.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Maximilian Wober oficjalnie w Sevilla FC https://t.co/AakEHwLEXC #picks

Kupon na środę 16.01. z kursem 3.39. https://t.co/mW6k3g0jkl #picks

Typy Australian Open: Andreescu – Sevastova https://t.co/PJKkZu7glP #picks

Load More…