Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 8.01.

Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 8.01.
Oceń

Poniedziałkowa oferta piłkarska u bukmacherów jest bardzo słaba, więc dziś lepiej odpuścić granie. My jednak chcemy jak co dzień zaproponować coś do grania.

Do Singla na dziś wybraliśmy mecz z greckiej ekstraklasy. Stawiamy, że Atromitos pokona dziś na wyjeździe Smyrnis. Goście są najlepiej grającą drużyną na wyjazdach. Na osiem spotkań w delegacji Atromitos wygrał aż pięć, a tylko raz musiał uznać wyższość gospodarza (porażka z PAOK).

Stawiamy, że dziś goście wygrają szósty raz na wyjeździe, bo rywal jest bardzo słaby i zajmuje w tabeli dopiero trzecie miejsce od końca. Kursy na wygraną gości lecą w dół, więc warto skorzystać.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Smyrnis – Atromitos, typ: 2, kurs: 2.27.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy na rzuty rożne: Benfica – Porto https://t.co/OBwx1PpjQ2 #picks

Typy na rzuty rożne: Alkmaar – Vitesse https://t.co/ksYZ6IFkH5 #picks

Dubel na wtorek 22.01. z kursem 2.22. https://t.co/wzdHogP7wZ #picks

Load More…