Typy na dziś: Singiel na poniedziałek 9.04.

Oceń

Poniedziałkowego Singla zagramy w duńskiej Superlidze, która zakończy dziś 28. kolejkę spotkań. Zagramy ryzykownie, ale widzimy wartość w tym meczu i uważamy, że warto zaryzykować. Zapraszamy i życzymy dużych wygranych.

Stawiamy, że Midtjylland pokona przed własną widownią FC Kopenhagę. Gospodarze walczą o mistrzostwo kraju i wygrana pozwoli im zrównać się punktami z prowadzącym w tabeli Brondby. Ostatnie dwa mecze na tym stadionie między tymi drużynami wygrali gracze Midtjylland i to dość zdecydowanie.

Kopenhaga zajmuje czwarte miejsce w zestawieniu bez szans na wygranie ligi. Uważamy, że większa motywacja jest po stronie gospodarzy i to oni dziś zgarną trzy punkty. Innym typem na to spotkanie jest powyżej 2.5 gola, ale my ryzykujemy i stawiamy „jedynkę”.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Midtjylland – FC Kopenhaga, typ: 1, kurs: 2.44.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Kupon na niedzielę 24.03. z kursem 3.71. https://t.co/GsvlL30NEK #betting

Singiel na dziś: Boston Celtics – San Antonio Spurs https://t.co/oenjrxhunE #betting

Overy na niedzielę 24.03. https://t.co/lE8Oox2ZUs #betting

Load More…