Typy na dziś: Singiel na sobotę 10.02.

Typy na dziś: Singiel na sobotę 10.02.
Oceń

Sobotniego Singla zagramy w Bundeslidze, do której rzadko zaglądamy w poszukiwaniu fajnych typów. Dziś jednak wpadło nam w oko spotkanie, które powinno przynieść zysk.

Stawiamy, że w meczu Borussii Dortmund z Hamburgerem SV padną więcej niż dwie bramki. Na 10 spotkań domowych ekipa z Signal Iduna Park aż w ośmiu pokrywała linię 2.5. W spotkaniach z udziałem Borussii na własnym obiekcie pada średnio 4.1 gola na mecz. To naprawdę wysoka wartość, pokazująca ile Borussii daje gra na własnym boisku.

Hamburger na wyjazdach w pięciu meczach pokrywał linię 2.5. Dziś naszym zdaniem padną w Dortmundzie więcej niż dwa gole.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Borussia Dortmund – Hamburger SV, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.65.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy Australian Open: Berdych – Schwartzman https://t.co/Xr4tAI5FWR #picks

Typy NHL: Tampa Bay Lightning – Toronto Maple Leafs https://t.co/WtLsFBNZY9 #picks

Overy na czwartek 17.01. https://t.co/B8uI8nLPiR #picks

Load More…