Typy na dziś: Singiel na sobotę 12.05.

Oceń

Singla na sobotę 12. dzień maja zagramy we francuskiej Ligue 1, która rozegra dziś przedostatnią kolejkę tego sezonu. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że Olympique Lyon pokona na wyjeździe Strasburg. Gospodarze walczą o utrzymanie w lidze, natomiast goście o utrzymanie 2. miejsca, gwarantującego udział w Lidze Mistrzów. Zatem o motywację obu drużyn możemy być spokojni.

Liczymy, że w tym spotkaniu górę weźmie jakość piłkarska, a ta jest bez wątpienia po stronie Lyonu. Dodajmy, że ekipa Strasburga jest osłabiona wieloma kontuzjami, a to w starciu z mocniejszym rywalem na pewno będzie miało duże znaczenie.

UWAGA! My dla Was prawdziwą bombę! Targowaliśmy się z Fortuną dość długo o większy zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Ogłaszamy oficjalnie, że tylko u nas zakład bez ryzyka wynosi 120 zł. Mało? No to jeszcze każdy, kto założy nowe konto z poniższych linków otrzyma 10 zł w punktach FKP na start! 

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 120 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz najlepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Strasburg – Lyon, typ: 2, kurs: 1.55.

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB

Typy NHL: Edmonton Oliers – Los Angeles Kings https://t.co/E1LGpINUGY #betting

Overy na wtorek 26.03. https://t.co/UZk6IHuyOS #betting

Pewniaki na wtorek 26.03. https://t.co/oJuq7slCeH #betting

Load More…