Typy na dziś: Singiel na sobotę 30.09.

Typy na dziś
Typy na dziś - Singiel dnia

Na Singla na sobotę w ostatni dzień września wybraliśmy mecz naszej ulubionej drużyny, czyli Parnu JK Vaprus z Estonii. To już pewne wrzesień zakończymy zyskiem w sekcji Singla więc można uznać, że miesiąc był udany.

Parnu straciło w lidze 127 bramek w 31 kolejkach. Być może jest to rekord w skali Europy a może świata. Dziś straci kolejne – to pewne, tylko pozostaje pytanie ile. Na pewno wiele. Nam do zamknięcia miesiąca wygraną potrzebne są tu cztery gole, więc tyle nam wystarczy. Jednak obserwując Parnu od dawna, można spodziewać się nawet 5 goli. Nie ma znaczenia, czy grają na wyjeździe, czy u siebie. W czapę i to porządnie – dostają od każdego.

Tego typu nie ma w Fortunie. Jest za to u naszych dobrych znajomych w LV BET. Mamy nadzieję, że odebrałeś już swoje 20 zł, które LV BET daje kompletnie za darmo, bez konieczności wpłaty depozytu. Jeśli nie, to nie czekaj tylko weź co Twoje. Co należy zrobić, aby dostać kompletnie za free 20 zł?

Klikasz w TUTAJ i następnie u góry strony, która się otworzy klikasz „rejestracja”. Kiedy już się zarejestrujesz, otrzymasz 20 zł. Proste? No to do dzieła. Promocja działa tylko z powyższego, czerwonego napisu TUTAJ. Jak zarejestrujesz się inaczej, nie narzekaj później, że nie otrzymałeś 20 zł.

Parnu JK Vaprus – Sillamae, typ: powyżej 3.5, kurs: 1.78.